Спорт

На Кіровоградщині вперше провели багатоденний захід «ВелоРухЗарадиЗдоров’я» (ФОТО)

. 2349

Фізкультурно-оздоровчий захід «ВелоРухЗарадиЗдоров’я» фінішував на Кіровоградщині.

У Заході, який проводився обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» протягом 10–20 травня, взяли участь усі бажаючі жителі та гості Кіровоградської області.

Учасники здійснювали велопрогулянки, велоподорожі, поїздки на велосипеді на роботу, у справах, тощо та оприлюднювали підтверджуючі фото на офіційній сторінці КОЦФЗН «Спорт для всіх» у соціальній мережі «Фейсбук» (https://www.facebook.com/sportforallkir/).

2020 05 21 veloruh3

Переможці визначалися згідно з наданими фотографіями в трьох номінаціях «Щоденні виїзди», «Долання найбільшої дистанції за день» та «Долання найбільшої дистанції за декаду».

У номінації «Щоденні виїзди» перемогу здобув Сергій Куриленко (11 днів), друге місце посів Олексій Хмара (11 днів), третє - Олександр Симоненко (8 днів). Відповідно до положення, за умови однакої кількості днів у двох і більше учасників, перевага надається тому, хто раніше виконав вимогу положення.

У номінації «Долання найбільшої дистанції за день» перемогу серед чоловіків здобув Руслан Ніколаєнко, який проїхав за один день 329 км. Серед жінок перемогла Алевтина Залевська, яка подолала відтань 176 км за день. Серед дітей найбільшу дистанцію проїхав Денис Куриленко з результатом 13 км.

У номінації «Долання найбільшої дистанції за весь період» з величезним відривом від суперників перемогу здобув Олександр Симоненко, який у сумі всіх днів проїхав 1152 км. Друге місце посів Олександр Кулінка з результатом 548 км. Третє – Олексій Хмара з результатом 519 км.

- Дуже приємно, що до заходу долучилися любителі, початківці та імениті спортсмени, які на власному прикладі спонукають різні верстви населення до активних занять фізичною культурою і спортом та пропагують здоровий спосіб життя. Хочеться відмітити, що даною подією було охоплено більше 1,5 тисячі осіб, – зазначив керівник обласного центру «Спорт для всіх» Дмитро Янчук.

2020 05 21 veloruh22020 05 21 veloruh1

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама