Спорт

Визначено переможців обласного фізкультурно-оздоровчого заходу «Мама, тато, я – спортивна сім’я» (ФОТО)

. 2768

Фізкультурно-оздоровчий захід «Мама, тато, я – спортивна сім’я», який через коронавірус уперше проводився дистанційно, визначив своїх переможців і призерів.

2020 05 25 2

Захід проводився обласним центром фізичного здоров՚’я населення «Спорт для всіх» протягом трьох днів з 22 по 24 травня. До участі в ньому долучилися бажаючі сім’ї у складі трьох осіб: дитина (незалежно від статі) віком до 12 років включно, мати і батько, які проживають на території області.

Програма заходу складалася із сімейної естафети:

На першому етапі батьки виконували передачу м’яча руками (10 разів) таким чином, щоб м’яч прокотився під ногами дитини. При цьому дитина після кожної передачі м’яча поверталася лицем до того з батьків, у кого знаходився м’яч. На другому етапі, мама виконувала 30 стрибків зі скакалкою. Потім батько виконував 10 разів згинання і розгинання рук в упорі лежачи. На завершальному етапі дитина виконувала 15 присідань.

За результатами заходу місця розподілилися наступним чином:

І місце – сім’я Прус, с. Солгутове, Гайворонського району;

ІІ місце – сім’я Федурко, Гайворонський район;

ІІІ місце – сім’я Ткачових, Смолінська ОТГ.

Організатори відзначили наймолодшого учасника – Василя Назаренка з Первозванівської ОТГ.

Для участі необхідно було виконати кілька умов:
- підписатися на сторінку КОЦФЗН «Спорт для всіх» у соціальній мережі «Фейсбук»;
- поширити інформацію про подію на своїй сторінці;
- виконати програму заходу в домашніх умовах (у кімнаті, на подвір’ї, спортивному майданчику тощо), відзнявши на відео процес виконання від початку до кінця, тривалістю не більше 90 секунд;
- завантажити відео заходу у подію «Обласний фізкультурно-оздоровчий захід «Мама, тато, я – спортивна сім’я» на сторінку КОЦФЗН «Спорт для всіх» у соціальній мережі «Фейсбук» протягом 22-24 травня 2020 року. Та вказати прізвище сім’ї та місце проживання;
- надіслати документи, що засвідчують особу учасників.

Загалом в обласному фізкультурно-оздоровчому заході «Мама, тато, я – спортивна сім’я» взяло участь 17 команд, у мережі Facebook перегляд події охопив аудиторію в 2,5 тисяч осіб.

2020 05 25 32020 05 25 4

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама