«Олександрія» здобула вольову перемогу над «Зорею» (ФОТО)

Кількість переглядів - 654

«Олександрія» успішно зіграла в першому матчі після поновлення Української Прем’єр-Ліги сезону 2019/2020. У 24-му турі команда Володимира Шарана на своєму полі мінімально перемогла луганську «Зорю» з рахунком 1:0.

Команди продемонстрували цікавий, відкритий, динамічний футбол, створили достатньо небезпечних моментів, які, однак, на результаті не позначилися.

2020 05 30 fco2

Гравці «Зорі» перед паузою в чемпіонаті, пов’язаної із карантином мали в активі 46 очок і посідали в турнірній таблиці друге місце, поступаючись лише «Шахтарю». «Олександрія» із 40 пунктами в активі була п’ятою, тож щоб зберегти шанси на боротьбу за медалі нинішнього чемпіонату, мала будь-що перемагати.

В першому таймі двічі міг відзначатися Кирило Ковалець, була нагода у Максима Третьякова, Дениса Мірошніченка.
Гості втратили шанс забити у середині тайму, коли Кабаєв не реалізував вихід віч-на-віч із Юрієм Паньківим.

Гра на зустрічних курсах продовжилася і в другому таймі. Футболісти «Зорі» розпочали його активніше, більше контролювали м’яч, а господарі грали на контратаках. Лише неточність завадила Євгенові Банаді вразити ворота суперників, який із близької відстані пробив вище воріт.

М’яч не затримувався в центрі поля, команди продовжували шукати варіанти для взяття воріт.

Моментом забити в «Олександрії» не скористався Максим Задерака, який, намагаючись закинули кулястого за комір голкіперу, перекинув м‘яч через ворота, а удар Кирила Ковальця парирував Махарадзе.

Ситуація на полі змінилася у кращу сторону на користь «Олександрії» після вилучення на 84-й хвилині за другу жовту картку гравця «Зорі» Міхайліченка.

Господарі більш наполегливо почали атакувати ворота суперників і у компенсовані хвилини дотисли гостей. У штрафному майданчику захисник Абу Ханна зіграв із порушенням правил проти Євгена Банади. Арбітр призначив пенальті, яке успішно виконав Дмитро Гречишкін і приніс перемогу «Олександрії» - 1:0.

Після звітного туру «Олександрія» набрала 43 очки та продовжила своє перебування у чемпіонаті на п’ятому місці. «Десна» та «Динамо», які розташувалися відповідно на третьому та четвертому місцях, мають по 46 очок.

2020 05 30 fco12020 05 30 fco32020 05 30 fco4

«Олександрія» — «Зоря» 1:0 (0:0)
Чемпіонату Favbet Ліги сезону 2019/2020. 24-й тур. 30 травня 2020 року (субота). КСК «Ніка» (Олександрія). Початок матчу о 17.00. Температура +16. Без глядачів.

Арбітр: Арбітр — Євген Арановський (Київ); асистенти арбітра — Сергій Приступа (Київ), Євген Петраков (Київ). Четвертий арбітр — Дмитро Кривушкін (Харків).Спостерігач матчу: Ігор Покідько (Полтава). Делегат УАФ — Михайло Калита (Миколаїв).

Арбітр VAR — Микола Балакін (Київська область). Асистент VAR — Володимир Володін (Херсон). Спостерігач VAR — Віктор Швецов (Одеса).

«Олександрія»: Паньків (к), Ковалець, Третьяков (Задерака,61), Мірошніченко, Бухал, Лучкевич (Шастал,79), Сітало (Безбородько,79), Пашаєв, Гречишкін, Грицук (Банада,56), Дубра
Запасні: Білик, Гордієнко, Бабогло, Стецьков, Довгий
Головний тренер: Володимир Шаран

«Зоря»: Махарадзе, Хомченовський (Луньов,73), Вернидуб (к), Чеберко, Михайліченко, Цвек, Юрченко (Іванісеня,88), Кочергін, Лєднєв (Абу Ханна,89), Перович (Громов,73), Кабаєв (Тимчик,60)
Запасні: Василь, Каменюка, Чайковський, Циганікс,
Головний тренер: Віктор Скрипник

Попередження: Пашаєв, 45+2 – Лєднєв,70’, Луньов,77’, Міхайліченко, 81’, Вернидуб, 89’
Вилучення: Міхайліченко,84’

Гол: 1:0, Гречишкін Дмитро (90+4 пен.)

Матч 25-го туру Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» проведе 7 червня у Києві на НСК «Олімпійський». Її суперником буде «Динамо». Початок поєдинку о 17:00.