Спорт

Петрівський «Інгулець» отримав шанс поборотися за путівку до Прем’єр-Ліги

. 2433

Представники клубів Першої ліги, де виступає один клуб із Кіровоградщини – петрівський «Інгулець», більшістю вирішили дограти сезон.

Сьогодні на київському НСК «Олімпійський» відбулося засідання представників клубів Першої та Другої ліг. За його результатами була вирішена доля обох чемпіонатів.

Більшість представників клубів Першої ліги підтримали пропозицію щодо продовження чемпіонату. За проголосували 11 клубів. Проти були четверо: «Чорноморець», «Балкани», «Авангард» та «Миколаїв». Луцька «Волинь» утрималися у голосуванні.

Було також вирішено, що в УПЛ вийдуть три кращі команди Першої ліги, як це і було передбачено регламентом. Ніхто з Першої ліги напряму не вилітає у Другу лігу, а 15-та і 16-та команди зіграють плей-офф із представниками Другої ліги, з якої цього сезону також ніхто не вилітає. Раніше планувалося, що Перша ліга відновить свої матчі 23 червня.

Нагадаємо, востаннє команди Першої ліги грали у 19-го турі, що відбувся 23 листопада 2019 року. «Інгулець» набрав 37 очок і посідає у турнірній таблиці четверте місце, поступаючись за додатковими показниками «Минаю», у якого така ж кількість пунктів. 

По 37 очок також набрали «Оболонь-Бровар» і «Агробізнес», які посідають 5 і 6 місце.
Очолює Першу лігу винниківський «Рух» (39), друге місце посідає «Волинь» (38).

Тепер дане рішення має затвердити Виконком Української асоціації футболу. Планується, що голосування буде завтра у факсовому режимі, щоб делегатам не довелося знову збиратися разом.

Відносно Другої ліги, представники команд підтвердили своє попереднє рішення і з рахунком 11:6 проголосували за те, щоб більше на поле не виходити.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама