Спорт

У полку спецпризначення стартував перший шаховий турнір (ФОТО)

. 1864

Сьогодні, 23 червня, у третьому окремому полку спеціального призначення ім. князя Святослава Хороброго відбувся перший шаховий турнір.

Участь у ньому взяли 22 військовослужбовці, триватиме турнір три дні та відбуватиметься за швейцарською системою. Це турнірна система, при якій у кожному наступному турі зустрічаються супротивники з однаковою або близькою кількістю очок.

Про це повідомляється на офіційному сайті полку.

2020 06 23 shax4

Під час урочистого відкриття турніру, перед його учасниками виступив командир полку Олександр Трепак. Партнерами турніру стала обласна федерації шахів на чолі з Ігорем Волковим, головний суддя змагань голова ради Федерації, майстер ФІДЕ Олег Чижиков.

– Коли судиш турніри серед військовослужбовців – це накладає певний емоційний відбиток. Військові не лише фізично міцні люди. Окрім того, що шахи розвивають логіку і пам’ять, вони розвивають ще й інтуїцію. Я вважаю, що для військових шахи просто необхідні, адже мінімум 30% рішень приймається нами інтуїтивно, а у військових мабуть і більше. Оскільки дуже багато моментів, коли розраховувати щось, аналізувати ніколи. Тому для військовослужбовців це дуже важливо, – говорить Олег Чижиков.

В перший день змагань відбулось три партії, після яких визначились з лідерами. В наступні два дні зіграють ще по три партії, після чого перша трійка призерів поділить між собою перше, друге і третє місця. При однаковій кількості набраних очок, переможця визначатимуть за коефіцієнтом. При цьому більший коефіцієнт отримає той шахіст, який здобув перемоги в партіях з сильнішими суперниками.

2020 06 23 shax

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама