файно

Петрівський «Інгулець» переміг і очолив Першу лігу (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 846

Із перемоги розпочали футболісти «Інгульця» виступи після поновлення Чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги сезону 2019-2020.

У 20-му турі, що відбувся 24 червня, команда з Петрового мінімально здолала «Гірник-Спорт» із Горішніх Плавнів – 2:1 та очолила турнірну таблицю.

2020 06 24 Ing

Перед поновленням чемпіонату одразу чотири команди розташувалися з 3 по 6 місця, які мали по 37 очок. Серед них – «Інгулець». Щоб не відпустити конкурентів у медальній боротьбі, команді Лавриненка треба було обов’язково обігрувати суперника і їм це вдалося.

«Інгульчани» відкрили рахунок 21-й хвилині, завдяки влучному удару Ніки Сітчінави після асисту від Іллі Коваленка.

Наприкінці матчу на 80-й хвилині Віктор Хоменко зрівняв рахунок, однак вже за чотири хвилини Мішуренко забив другий гол у ворота гостей. Після навісу з кутового Олександр випередив воротаря і влучно пробив головою чим приніс перемогу петрівчанам – 2:1.

Завдяки цій звитязі «Інгулець» набрав 40 очок і піднявся у турнірній таблиці на перше місце. Проте винниківський «Рух», який був лідером (39 очок), через виявлений коронавірус у кількох гравців команди, свій матч 20 туру ще не зіграв та посідає друге місце. Далі ідуть «Металіст 1925» (38), «Волинь» (38) і «Оболонь-Бровар» (38).

Гру 21-го туру «Інгулець» проведе 29 червня на Закарпатті з «Минаєм».

«Інгулець» (Петрове) – «Гірник-Спорт» (Горішні Плавні) – 2:1 (1:0)
Чемпіонат України з футболу сезону 2019-2020. Перша ліга , 20-й тур. 24 червня 2020
2020 року (середа). смт.Петрове, стадіон "Інгулець". Початок матчу о 16:00

«Інгулець»: Шуст, Синьогуб, Семенко, Кучеренко, Балан – Лупашко (К) – Запорожець, Бартулович (Щедрий, 79) – Козак (Коробка, 89), Коваленко (Загальський, 69) – Сітчінава (Мішуренко, 71).

«Гірник-Спорт»: Данкович – Дяченко (Шопін, 45), Білий, Векляк, Суханов (Моїсеєнко, 79) – Чепелюк – Твердохліб (Чередниченко, 64), Петрусенко, Лозовий, Збунь – Хомченко (Герасимець, 85).

Голи: 1:0, Сітчінава Ніка (21); 1:1, Хомченко Віктор (80); 2:1, Мішуренко Олександр (84).

Попередження: Запорожець (42) - Хомченко (17), Твердохліб (37)