Петрівський «Інгулець» у меншості зіграв унічию з «Минаєм» (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 449

У матчі 21-го туру чемпіонату України з футболу серед команд Першої ліги, петрівський «Інгулець» на виїзді зіграв унічию з закарпатським «Минаєм».

2020 06 29 Ingulec

Господарі забили гол зусиллями Анатолія Нурієва на 39-й хвилині, який лишився без опіки захисників «Інгульця» отримав м’яча у штрафній і переграв Богдана Шуста.

Команда Сергія Лавриненка, хоча і лишилася на 55-й хвилині у меншості після видалення за другу жовту картку Андрія Семенка, проте зуміла зрівняти рахунок на 73-й хвилині. Козак видав ідеальний пас на Олександра Мішуренка, який розстріляв ворота «минайців» – 1:1.

Дана нічия між цими командами стала вже третьою в нинішньому сезоні.

Після звітного туру «Інгулець» набрав 41 очко та разом із харківським «Металістом 1925», який має таку ж кількість пунктів, очолює чемпіонат.

Наступну гру «Інгулець» проведе 4 липня у Петровому з краматорським «Авангардом».

«Минай» (с. Минай, Закарпатська обл.) – «Інгулець» (Петрове) - 1:1 (1:0).

Чемпіонат України. Перша ліга, сезону 2019-2020. 21-й тур. 29 червня 2020 року (ytlskz). Минай. «Минай-Арена»
Арбітр в полі - Ігор Пасхал

«Минай»: Андрій Попович – Петро Стасюк, Олександр Маткобожик, Роман Никитюк, Максим Жичиков – Андрій Ткачук, Данило Книш (Михайло Кополовець 76), Анатолій Нурієв – Олександр Глагола (Олег Голодюк 17, Олексій Шпак 46), Богдан Оринчак (Ігор Вагін 66, Владислав Микуляк 77), Василь Пиняшко.

«Інгулець»: Богдан Шуст – Денис Балан, Андрій Семенко, Владислав Лисенко, Олег Синьогуб (Микола Квасний 99) – Владислав Лупашко, Ігор Загальський (Олександр Мішуренко 46), Артем Щедрий (Младен Бартуловіч 46), Євген Запорожець – Ілля Коваленко (Олександр Козак 67), Ніка Сітчінава (Оскар Мкомола 70).

Попередження: Андрій Ткачук 22, Роман Никитюк 35 - Ніка Сітчінава 10, Андрій Семенко 20, Андрій Семенко 55, Олександр Козак 67, Оскар Мкомола 79, Младен Бартуловіч 85, Богдан Шуст 90+2

Вилучення: Андрій Семенко 55.

Голи: 1:0, Нурієв Анатолій (39); 1:1, Мішуренко Олександр (73).