Спорт

У спортивній школі Кропивницького після капітальної реконструкції знову треба робити ремонт (ФОТО)

. 6350

У спортивній залі комплексної дитячо-юнацької спортивної школи №2 Міської ради міста Кропивницького, яку нещодавно відкрили після капітальної реконструкції, знову будуть проводити ремонтні роботи через допущений брак.

Саму спортивну залу урочисто відкрили у вересні минулого року під час святкування Дня міста.

Минуло менше року і вона знову потребує ремонту. Наразі усе покриття у спортивній залі зняли.

2020 07 05 D2 2

Роботи з реконструкції цього спортивного об’єкту, який розташований по вул. Курганна, 64, виконувало ТОВ «Арталекс», а замовником робіт було управління молоді та спорту міської ради.

Як розповів «Гречці» начальник управління Сергій Колодяжний, проблеми виникли з вини підрядника.
- Зал після відкриття почав використовуватися для тренувань вихованців спортивної школи. З часом почали помічати, що покриття в декількох місцях не рівне. Частину покриття зняли, тоді ж побачили, що стяжка потріскалася. Зібрали комісію, все задокументували. Ми наполягли на тому, щоб підрядник все переробив. У травні покриття було знято. Є гарантійні зобов’язання, тому нам підрядник пообіцяв, що до 1 вересня всі проблеми буде усунуто.
За словами Сергія Колодяжного, саме спортивне покриття не постраждало.

Прокоментував «Гречці» ситуацію і керівник підрядної організації ТОВ «Арталекс» Олександр Сипливець. За його словами проблема виникла з вини проектантів.
- Роботи нами виконувалися відповідно до проектної документації. Була допущена помилка в проектному інституті, де не правильно розрахували товщину стяжки, через що вона втратила несучу здатність. Після виявлених проблем ми провели демонтаж покриття. Вже є проектне рішення зі скоригованими розрахунками. Вони передбачають додаткові роботи - буде збільшено товщину стяжки та проармовано її. До 1 вересня покриття у спортивній залі ми відновимо. З нового навчального року приміщення буде готове до експлуатації.

Згідно даних Prozorro вартість робіт з реконструкції спортивної зали склала 1 999.5 тисяч гривень.

2020 07 05 D2 1

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама