Спорт

Школярів області запрошують взяти участь в оздоровчому заході «Олімпійське літо»

. 1995

З 17 по 20 липня в області проходитиме фізкультурно-оздоровчий захід «Олімпійське літо».

Його організатор - обласний центр фізичного здоров'я населення «Спорт для всіх» запрошує взяти участь дітей віком 8-11 років.

2020 07 16 16 SDV

Захід проводитиметься онлайн в мережі Фейсбук.

Для участі в заході необхідно:

- підписатися на сторінку КОЦФЗН “Спорт для всіх” https://www.facebook.com/sportforallkir;

- поширити інформацію про подію «Обласний фізкультурно-оздоровчий захід «Олімпійське літо – комплекс вправ із скакалкою» на своїй сторінці з позначкою «Публічно»;

- виконати програму Заходу в домашніх умовах (в кімнаті, на подвір’ї, на спортивному майданчику тощо), відзнявши процес виконання від початку до кінця на відео, тривалістю не більше 30 секунд;

- завантажити відео Заходу у подію «Олімпійське літо – комплекс вправ із скакалкою» на сторінку КОЦФЗН «Спорт для всіх» у соціальній мережі Facebook починаючи з 00:00 год. 17 липня до 23:00 год. 20 липня 2020 року. Вказавши прізвище, ім’я учасника та місце проживання (наприклад: Тарас Тарасов, с. Тарасівка, Кропивницького району);

- надіслати документи, що засвідчують особу учасника (свідоцтво про народження дитини) в приватному повідомленні або на електронну адресу КОЦФЗН «Спорт для всіх»: kr-sport@ukr.net.

Від одного учасника приймається лише 1 відео.

Переможці Заходу визначаються за кращим результатом (часом). За кожне порушення умов програми учаснику нараховуються штрафні бали (+ 1 секунда часу).

Якщо учасник збився, то комплекс продовжується з того місця, де відбувся збій.
При однаковому результаті у двох або більше учасників, перемагає той, хто завантажив своє відео раніше за суперника. Якщо і ці показники однакові то в кого більше лайків (вподобань) під публікацією.

При підрахунку голосів враховуються лише ті лайки/вподобання, які відображені під відео учасника у відповідній події на сторінці КОЦФЗН «Спорт для всіх».

Переможці та призери Заходу нагороджуються дипломами, медалями та заохочувальними подарунками від Кіровоградського обласного та Всеукраїнського центрів фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама