файно

«Олександрія» позбавила шансів «Десну» на участь у Лізі Чемпіонів (ВІДЕО)

Кількість переглядів - 1406

У матчі 31-го туру Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» сьогодні, 16 липня, на виїзді завдала поразки чернігівській «Десні», яка позбавила її шансів на срібні медалі чемпіонату та участі у Лізі Чемпіонів.

2020 07 17 fco

Втрата балів у матчі з містянами виявилася фатальною, адже перед звітним туром відставання від «Динамо» складало два очки.

У ворота господарів олександрійці забили три м’ячі, натомість пропустили один.

Футболіст «Десни» першими відкрили рахунок на 8-й хвилині, коли помилкою воротаря гостей Олега Білика скористався Йоонас Тамм, точно пробивши головою при подачі кутового з правого флангу.

Підопічні Володимира Шарана зрівняли рахунок ще до перерви. Дмитро Шастал на 32-й хвилині вразив ворота суперників після навісної подачі Василя Грицука зі штрафного – 1:1.

Олександрійці вийшли вперед на 57-й хвилині зусиллями Богдана Мишенка, який влучно пробив у ближній кут воріт після філігранного пасу від Кирила Ковальця.
Ще через чотири хвилини гості закріпили свою перевагу, встановивши остаточний рахунок у грі. З правого флангу навісив в центр штрафного Денис Мірошниченко, а Максим Задерака в один дотик замкнув цей пас – 1:3.

Після передостаннього туру «Олександрія», яка вже не претендує на покращення своїх турнірних позицій, набрала 48 очок і продовжила перебування на п’ятому місці.

«Десна» з 55-ма очками посідає четверте місце. У заключному турі чернігівчани зустрінуться з «Зорею», у якої 57 очок? і визначать між собою володаря бронзових медалей УПЛ.

Заключний, 32-й тур сезону 2019/2020 «Олександрія» проведе 19 липня удома на стадіоні «Ніка» з «Шахтарем», який достроково оформив чергове чемпіонство.

«Десна» (Чернігів) - «Олександрія» 1:3 (1:1)

Українська Прем’єр-Ліга, 31 тур сезону 2019/2020. 16 липня 2020 року (четвер). м. Чернігів. стадіоні ім. Ю. Гагаріна. Початок матчу о 19.00. Без глядачів. Температура +31.

Арбітр — Максим Козиряцький (Запоріжжя), асистенти арбітра: Олександр Жуков (Харків), Віктор Нижник (Вінниця), четвертий арбітр: Дмитро Бондаренко (Одеса), спостерігач арбітражу: Ігор Покідько (Полтава). Делегат УАФ: Олег Спічек (Київська обл.)

«Десна»: Євген Паст, Йоонас Тамм , Андрій Домбровський, Леван Арвеладзе (Пилип Будківський,46), Олександр Філіппов, Єгор Картушов(Сергій Старенький,71), Дмитро Хльобас (Владислав Огіря,46), Андрій Гітченко, Артур Западня (Андрій Мостовий,64), Денис Фаворов (К), Орест Кузик (Андрій Тотовицький,46)
Запасні: Ігор Литовка, Віталій Єрмаков, Денис Демяненко, Максим Імереков
Головний тренер: Олександр Рябоконь

«Олександрія»: Олег Білик, Олександр Мельник, Тимур Стецьков, Олексій Довгий, Денис Мірошніченко, Гліб Бухал, Василь Грицук (К) (Кирило Ковалець,46), Дмитро Шастал (Денис Безбородько,60, Антон Шендрік,90+1), Євген Банада, Богдан Мишенко (Дмитро Гречишкін,60), Максим Задерака (Артем Гордієнко,74)
Запасні: Дмитро Рудик, Владислав Бабогло, Євген Протасов, Денис Устименко
Головний тренер: Володимир Шаран

Попередження: Артур Западня, 37 — Дмитро Шастал, 54

Голи: Йоонас Тамм,8 – Дмитро Шастал,32, Богдан Мишенко,57, Максим Задерака,61