Спорт

У Кропивницькому всьоме провели волейбольний турнір до Дня Незалежності (ФОТО)

. 1695

Традиційний турнір із паркового волейболу з нагоди Дня Незалежності України, відбувся у Кропивницькому на літньому майданчику спорткомплексу «Енерго-спорт» 23 серпня.

2020 08 23 1

10 команд із міст, районів та ОТГ області виборювали призи і пам'ятні подарунки від організаторів.

Формат змагань передбачав участь у кожній команді трьох чоловіків і однієї жінки.

На першому етапі учасники були розподілені на три групи, де зіграли по колу. Переможці груп і визначали між собою володарів нагород.

Найпідготовленішими за результатами змагань виявилася команд «Рятівник» із обласного центру, яка стала переможцем. Друге місце посіли волейболісти Новоукраїнської ОТГ, а бронзові нагороди здобула ще одна команда з Кропивницького «ВК-16».

- Дані змагання ми започаткували у 2014 році, і цього року провели їх уже всьоме. Минулого року в нас виступало вісім команд, цього разу - 10. Приємно що збільшується кількість команді, але не зменшується якість. – розповів «Гречці» президент обласної федерації волейболу Дмитро Янчук. – У наших змаганнях можуть брати участь ветерани, чоловіки, юнаки. Вони об’єднують різні верстви, різні покоління, які своїми виступами віддають повагу українській державі, яка відзначає спочатку День прапора, а наступного для – День незалежності.

Турнір було організовано обласною федерацією волейболу України.

2020 08 23 22020 08 23 3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама