Спорт

Вулицями Кропивницького у «Велодень» проїхали сотні велосипедистів (ФОТО)

. 3038

Масовий велозаїзд центральними вулицями Кропивницького відбувся вчора, 6 вересня, в обласному центрі.

«Велодень» нинішнього року відбувся вперше та зібрав сотні велосипедистів.

2020 09 06 v1

Маршрут розпочинався з Фортечних валів, пролягав головними вулицями Кропивницького, а завершувався в парку Перемоги.

Під час його проходження колона велосипедистів зробила зупинку біля міської ради, де провела флеш-моб, спрямований на привернення уваги влади до проблем з відсутністю велодоріжок у Кропивницькому. Зокрема учасники огородили з обох сторін частину вулиці Велика Перспективна стрічкою, створивши умовну велодоріжку та масово проїхали нею.

2020 09 06 v2020 09 06 v22020 09 06 v3

У парку перемоги учасників чекала польова кухня та активна спортивна програма – дитячі велозмагання «Роверок», які проводив велоклуб «Там-де-ми». Для дорослих проводився чемпіонат області з велотуризму, учасником якого міг стати кожен бажаючий відповідно до вікових категорій. Його організував обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді.
Про їхні результати «Гречка» напише найближчим часом.

2020 09 06 v82020 09 06 v9

Родзинкою велодня став розіграш трьох велосипедів (дитячого, жіночого, чоловічого) від благодійного фонду Олександра Горбунова. Також розіграли абонементи у клуб Fight Baza і подарунковий сертифікат на вечірню прогулянку Інгулом від KropRiverTour.

Організатором масового заходу виступила федерація спортивного туризму міста Кропивницький, а партнерами - обласна організація фізкультурно-спортивного товариства «Спартак», магазин «Веломаркет», ТМ «Здорова вода», велоклуби «Велокроп», «Там-де-ми», обласний центр туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді, клуб Fight Baza, KropRiverTour.

2020 09 06 v6

Всеукраїнська акція «Велодень» обєднує тисячі любителів велосипедів і спрямована на популяризацію велосипедного руху, пропаганду здорового та активного способу життя, агітацію велотранспорту як екологічно чистого засобу пересування та альтернативу міському авто. Однією з цілей її проведення є привернення уваги влади до створення умов для велосипедистів у містах.
Велодень у нашому місті проводиться традиційно з 2009 року.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама