Спорт

На Кіровоградщині визначили краще спортивне село року (ФОТО)

. 9449

Змагання "Краще спортивне село - 2020" відбулися 12 вересня у День фізичної культури та спорту в с. Головківка Приютівської ОТГ.

FB IMG 1600080284862
Обласну спартакіаду серед команд сіл та старостинських округів було  організовано та проведено обласним центром фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" за підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації.
2020 09 14 sdv
На урочистій церемонії відкриття учасників змагань вітали начальник управління молоді та спорту облдержадміністрації Ірина Глобенко, директор обласного центру "Спорт для всіх" Дмитро Янчук та Приютівський селищний голова Андрій Коломійцев.
Далі розпочалися змагання, результати яких розподілились таких чином:
Гирьовий спорт, вагова категорія до 78 кг.:
І місце - Журба Олексій;
ІІ місце - Новур Михайло;
ІІІ місце - Гревцев Дмитро.
Вагова категорія понад 78 кг.:
І місце - Харченко Микола;
ІІ місце - Волошин Михайло;
ІІІ місце - Котенко Роман.
Шахи жінки:
І місце - Унгул Ганна;
ІІ місце - Новур Тетяна;
ІІІ місце - Суржик Ірина.
Шахи чоловіки:
І місце - Новур Вадим;
ІІ місце - Чорний Микола;
ІІІ місце - Бровіцький Володимир.
Шахи командні місця:
І - с. Оникієве;
ІІ - с. Підлісне;
ІІІ - с. Рівне.
Шашки жінки:
І місце - Кудрявцева Людмила;
ІІ місце - Русіна Анна;
ІІІ місце - Гончарова Катерина.
Шашки чоловіки:
І місце - Кондратенко Олександр;
ІІ місце - Садовський Дмитро;
ІІІ місце - Плохий Володимир.
Шашки, командні місця:
І - с. Велика Северинка;
ІІ - с. Іванівка;
ІІІ - с. Дмитрівка.
Дартс (серед представників):
І місце - Панасюк Василь (с. Оникієве);
ІІ місце - Пілюгін Роман (с. Велика Северинка);
ІІІ місце - Братченко Сергій (с. Головківка).
Міні-футбол
І місце - с.Рівне (Новоукраїнський район);
ІІ місце - с.Підлісне (Олександрівський район).
Теніс настільний, жінки:
І місце - Матвєєнко Вікторія;
ІІ місце - Лапак Вікторія;
ІІІ місце - Ковпак Вікторія.
Теніс настільний, чоловіки:
І місце - Тридух Ігор;
ІІ місце - Погорілий Микола;
ІІІ місце - Волошин Олександр.
Теніс настільний, командні результати:
І місце - с. Велика Северинка;
ІІ місце - с. Підлісне;
ІІІ місце - с. Дмитрівка.
Волейбол
І місце - с. Головківка;
ІІ місце - с. Оникієве;
ІІІ місце - с. Велика Северинка.
2020 09 14 sdv1
Перетягування канату:
І місце - с. Підлісне;
ІІ місце - с. Велика Северинка;
ІІІ місце - с. Дмитрівка.
Загальнокомандне місце визначали за сумою п'яти кращих результатів. Найемоційнішим і вирішальним видом спартакіади став канат, адже саме він визначив долю переможців.
За результатами обласної спартакіади на звання "Краще спортивне село Кіровоградщини - 2020" перше місце розділили команди с.Підлісне, Олександрівського району та с. Велика Северинка, Великосеверинівської об'єднаної територіальної громади.
Третє місце посіла команда с.Оникієве, Маловисківського району.

 2020 09 14 sdv3

Поширюйте

Коментуйте


Реклама