Спорт

«Олександрія» зазнала домашньої поразки від «Ворскли» (ФОТО)

. 946

У 3-го туру Української Прем’єр-Ліги сезону 2020-2021 «Олександрія» на домашньому полі програла «Ворсклі» - 0:2.

Полтавчани відкрили рахунок на 25-й хвилині. Руслан Степанюк влучним ударом завершив контратаку своєї команди.

У другому таймі футболісти «Ворскли» забили вдруге. Відзначився Давид Пурцилін, який замкнув передачу від партнера.

Матч 4-го туру «Олександрія» проведе 26 вересня на стадіоні «Ніка». Суперником містян буде «Дніпро-1».

2020 09 19 fco1

«Олександрія» — «Ворскла» (Полтава) - 0:2 (0:1)
Українська Прем’єр-Ліга сезону 2020-2021. 3 тур. 19 вересня 2020 року. Олександрія. Стадіон «Ніка». Початок матчу о 14.00. 991 глядач, +19.

Арбітр: Катерина Монзуль (Харків), асистенти арбітра: Світлана Грушко (Київська обл.), Марина Стрілецька (Суми), четвертий арбітр: Анастасія Романюк (Івано-Франківськ). Спостерігач арбітражу: Олег Деревінський (Київ). Делегат УАФ: Юрій Бондаренко (Херсонська обл.)

«Олександрія»: Юрій Паньків (к), Владислав Бабогло, Богдан Мишенко (Максим Третьяков,56'), Денис Мірошніченко (Максим Задерака,64'), Валерій Лучкевич (Тимур Стецьков,77'), Артем Сітало (Денис Безбородько,64'), Павло Пашаєв, Василь Грицук (Денис Устименко,64'), Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Каспарс Дубра
Запасні: Олег Білик, Олександр Мельник, Артем Гордієнко, Олексій Довгий
Головний тренер: Володимир Шаран

«Ворскла»: Дмитро Різник, Володимир Чеснаков (к), Альюн, Сергій Яворський, Ігор Пердута, Якубу (Павло Ребенок,89'), Олександр Скляр, Ібрахім Кане (Іван Пешіч,88'), Давид Пуцлін (Вадим Сапай,88'), Владислав Кулач (Денис Васін,71'), Руслан Степанюк (Дмитро Щербак,67')
Запасні: Олександр Ткаченко, Євген Опанасенко, Микита Татарков
Головний тренер: Юрій Максимов

Попередження: Мишенко,14', Мірошніченко,22',Пашаєв,56', Банада,75' — Пуцлін,16', Кане,39', Кулач,46', Пешіч,90'

Голи: 0:1, Степанюк Руслан (25); 0:2, Давид Пуцлін (52)