Спорт

У парку Перемоги провели змагання з чотирьох видів спорту(ФОТО)

. 1660

Перші спортивні змагання після капітальної реконструкції парку Перемоги провели в Кропивницькому 19 вересня під час святкування 266-річчя міста.

2020 09 19 6

Вони мали назву «Спортивне місто – здорова нація».

На сучасних спортивних майданчиках одночасно відбулись змагання з чотирьох видів спорту – міні-футболу, стрітболу 3х3, настільного тенісу та кроссфіту.

Учасниками турніру з міні-футболу стали сім команд. В ньому перемогла найтитулованіша команда змагань «Земельник». Друге місце посів «Водник», а третє футболісти з команди «Україна-дудляр».

На баскетбольному майданчику за перемогу боролися також сім колективів, у складі яких грали переможці Першої та Вищої ліг чемпіонату України з баскетболу в складі БК «Кіровоград», БК «Золотий вік», весь основний склад нинішніх гравців «золотих».

2020 09 19 1

Наймайстернішою тут виявилася команда «Свіжі огірки». Друге місце посіли стрітболісти з команди «Чинанен», а третє - колектив «4 по 100».

У тенісній зоні на трьох столах виступали чоловіки і молодші юнаки.
В чоловічому заліку, не програвши за турнір жодної партії, впевнено переміг Тимур Карчевський. Другим став Максим Шевельов, а третім – Богдан Ткаченко.

Серед юних тенісистів перемогу святкував Артем Артеменко. Сергій Коркач став другим призером. Нагороду за третє місце отримав Тимур Артеменко.

У фітнес-зоні інструктори з кроссфіту проводили конкурси для визначення найбільш фізично підготовлених у різноманітних комплексах, які виконувалися власною вагою тіла та з обтяженнями.

2020 09 19 8

Окрасою свята стало данк-шоу – виконання різних баскетбольних трюків, ефектних способів закидання м’яча у кільце, яке демонстрував засновник Асоціації стрітболу Кіровоградської області Олександр Петров.

Всі переможці та призери були нагороджені, дипломами, медалями, подарунками, спортивним інвентарем, а команди-призери в ігрових видах отримали також кубки відповідно зайнятого місця.

Змагання були організовані федерацією спортивного туризму м. Кропивницький (голова Олександр Горбунов) за підтримки обласної фізкультурно-спортивної організації «Спартак» (голова Олексій Коваленко).

2020 09 19 42020 09 19 52020 09 19 7

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама