Спорт

Спортсмени Кіровоградщини вибороли сім призових місць на Кубку України з панкратіону та грепплінгу (ФОТО)

. 1284

У Броварах завершився фінал кубку України з панкратіону та грепплінгу, який приніс спортсменам Кіровоградщини сім медалей різного ґатунку.

2020 09 21 греплінг2

Дворазовим переможцем - у панкратіоні (традішин) і грепплінгу (ноу-гі) став Денис Гадіров із Долинської.

Анатолій Бондаренко із Кропивницького виборов «срібло» в абсолютній ваговій категорії понад 100 кг (грепплін гі).

Ще один спортсмен із обласного центру Ігор Мерзлікін (92 кг) посів третє місце в панкратіоні (фул-контакт).

Кропивничанка Марія Стахальська (64 ) двічі стала бронзовою призеркою в панкатіоні у розділах традішин і фул-контакт.

Олександр Добродій із Долинської також посів третє місце в панкратіоні (традішн).

Спортсменів до змагань готували Олександр Гусак і Олександр Коренков.