Спорт

«Олександрія» на виїзді програла «Олімпіку»

. 665

У матчі 5-го туру Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» програла в Києві «Олімпіку» - 2:3.

2020 10 04 fco

Вже до перерви господарі забезпечили собі комфортний рахунок, забивши у ворота олександрійців три голи.
Футболісти «Олімпіка» відкрили рахунок на 8-й хвилині, відзначився Шахаб. Після автоголу Владислава Бабогла, рахунок на 25-й хвилині став 2:0 на користь господарів. До перерви Іван Зотько реалізував пенальті і довів перевагу до трьох голів.
Півзахисник «Олександрії» Євген Банада, отримавши червону картку в компенсовані до першого тайму хвилини, позбавив свою команду шансів відігратися.
Підопічні Володимира Шарана скоротили відставання на 62-й хвилині. Артем Сітало вдало зіграв на добиванні після спроби забити Максимом Задеракою.
Другий гол забив Дмитро Гречишкін з пенальті у компенсований час.

Після званого туру «Олександрія» набрала 6 очок і посідає в турнірній таблиці восьме місце.
Матч 6-го туру «Олександрія» проведе на домашньому стадіоні «Ніка» 17 жовтня. Суперником містян буде петрівський «Інгулець».

«Олімпік» -«Олександрія» - 3:2 (3:0)

Українська Прем’єр-Ліга сезон 2020/21. 5 тур. 4 жовтня 2020 року (неділя). Київ. Стадіон «Динамо» ім. В. Лобановського. Початок матчу о 14.00.

Арбітр — Максим Козиряцький (Запоріжжя), асистенти арбітра — Віталій Скобля (Київ), Володимир Коротін (Київ), четвертий арбітр — Олександр Шандор (Львів), спостерігач арбітражу — Володимир Петров (Харків). Делегат УАФ — Максим Степаненко (Київ).

«Олімпік»: Артем Кичак, Іван Зотько (Дмитро Гришко,65’) , Ігор Снурніцин, Орест Лебеденко, Євген Пасіч (Павло Ксьонз,55’), Руслан Бабенко, Сергій Політило (К), Тейшейра (Джуніор Каргбо,65’), Тарас Завійський (Даніель Романовський, 86’), Беніто, Шахаб (Темур Чогадзе,55’)
Запасні: Бетім, Євгеній Цимбалюк, Різван Аблітаров, Альваренга
Головний тренер: Ігор Климовський

«Олександрія»: Юрій Паньків (К), Владислав Бабогло, Тимур Стецьков, Олексій Довгий, Максим Третьяков (Вадим Янчак,86’), Валерій Лучкевич (Максим Задерака,34’), Артем Сітало (Денис Безбородько,81’), Павло Пашаєв, Дмитро Гречишкін, Євген Банада, Денис Устименко (Богдан Мишенко,46’)
Запасні: Олег Білик, Іван Петренко, Валерій Самар, Максим Івахно
Головний тренер: Володимир Шаран

Попередження: Політило,45+1’, Тейшейра,60’, Снурніцин,73’ – Бабогло,44’, Гречишкін,90+3’

Вилучення: Банада,45+1’

Голи: Шахаб (8), Бабогло (25, автогол), Зотько (44 з пенальті) – Сітало (62), Гречишкінь(90+3 з пенальті).