Спорт

«Інгулець» знову зіграв унічию з «Минаєм»

. 540

У матчі 5-го туру Української Прем’єр-Ліги петрівський «Інгулець» у Кропивницькому зіграв унічию з закарпатським «Минаєм» - 1:1.

2020 10 04 Ing

Всі три попередні поєдинки цих команд також завершилися нічиїми. З таким же рахунком закінчився і четвертий матч.

«Минай» зумів відкрити рахунок на початку гри. Анатолій Нурієв на 9-й хвилині реалізував призначений у ворота «Інгульця» пенальті.

Петрівчани зрівняли рахунок у першому таймі. Ніка Сітчинава на 35-й хвилині також з 11-метрової позначки вразив ворота суперників.

Після звітного туру «Інгулець» набрав 4 очки і посідає в турнірній таблиці 10 місце.
Матч 6-го туру «Інгулець» проведе 17 жовтня з земляками - «Олександрією» на стадіоні «Ніка».

«Інгулець» (Петрове) – «Минай» - 1:1

Премєр-Ліга України сезон 2020-2021, 5-й тур. 3 жовтня 2020 року (субота). Початок матчу о 19:30. м. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Глядачі: 762