Спорт

«Зірка» у Кропивницькому програла «Каховці» - 0:2

. 617

У четвертому турі групового етапу чемпіонату України серед аматорських команд кропивницька «Зірка» на домашньому полі поступилася СК «Каховка» з рахунком 0:2.

Гості повели в рахунку вже на 2-й хвилині після забитого з пенальті голу Юрієм Комягіним.

Вдруге господарі пропустили наприкінці матчу. Борис Остапенко на 80-й хвилині влучно пробив по воротах «Зірки» з лінії штрафного майданчика.

Наразі кропивничани не набрали жодного очка та посідають у третій групі останнє місце.
Наступний матч «Зірка» проведе на виїзді проти запорізького «Мотора».

2020 10 10 fcz

«Зірка» (Кропивницький) – СК «Каховка» (Каховка) - 0:2 (0:1).
10 жовтня 2020 року (субота). Початок о 15:00. Кропивницький. Стадіон «Зірка». Оцінка поля: 5. Температура: +19 С. Освітлення: природне. 0 глядачів. Чемпіонат України серед аматорських команд, груповий етап, група 3, 1 коло, 4 тур.
Арбітр: Жермель Данило (Запоріжжя).
Асистенти арбітра: Іванов Іван (Кривий Ріг), Кушніренко Євген (Кривий Ріг).
Четвертий арбітр: Швець Роман (Олександрія).
Спостерігач арбітражу: Данилов Денис (Кропивницький).
Компенсований час: 1 – 3.
«Зірка»: 96. Якименко Ростислав, 52. Махиня Андрій (26. Соловей Кірілл, 77), 79. Жданович Олексій, 68. Тилоха Роман, 56. Грабенко Дмитро, 39. Кіяниця Владислав, 65. Жако Даниїл (80. Кравченко Артем, 78), 49. Манастирний Олег (47. Денисов Тимур, 85), 91. Білан Даниїл, 75. Тонконоженко Сергій (51. Постний Андрій, 69), 58. Шаповал Богдан (57. Самсоненко Олександр, 46). Запасний гравець: 74. Козаков Вадим. Головний тренер: Гасанов Самір.
СК «Каховка»: 99. Огаї Точукву Філіп, (12. Воронцов Павло, 85), 3. Горбачов Віталій, 21. Маміч Дмитро (92. Тимофіїв Іван, 57), 8. Комягін Юрій, 5. Ратушний Дмитро, 44. Добровольський Владислав (77. Косюк Сергій, 83), 17. Оджо Гафар Абіола (10. Феденков Олександр, 58), 20. Гайдаєнко Сергій (22. Кисельов Михайло, 80), 7. Остапенко Борис, 9. Іванов Дмитро (4. Бойко Єгор, 76), 11. Онйємаобі Кінгслі Чіговьє. Запасний гравець: 74. Стеценко Микола. Головний тренер: Кузнєцов Дмитро.
Голи: 0:1, Комягін Юрій (2, пен), 0:2, Остапенко Борис (80).
Попередження: Манастирний Олег (16, неспортивна поведінка), Феденков Олександр (82, неспортивна поведінка), Денисов Тимур (88, неспортивна поведінка).