Спорт

Ігор Гоцул: «Боротьба, яка велася протилежною стороною, була на знищення»

. 2131

Днями «Гречка» повідомляла про результати звітно-виборчої конференції Федерації легкої атлетики України, за підсумками якої кропивничанина Ігоря Гоцула не було переобрано на наступний термін.

Більшість голосів делегатів із правом голосу було віддано за Равіля Сафіулліна, який у 2010-2014 роках очолював Міністерство молоді та спорту України.

Після завершення голосування Ігор Євгенович ексклюзивно прокоментував «Гречці» підсумки голосування.

- Це вибір делегатів, я маю на нього зважати. Треба в них питати які чинники для них були визначальними. Для мене президентство в федерації не було самоціллю. Це був інструмент для реалізації своїх ідей, прагнень. Якщо люди обрали іншого кандидата - це їхнє рішення. В мене і без федерації легкої атлетики чим займатися є інші проєкти, плани, є родина, якій, нажаль, останнім часом я не мав можливості присвятити належну увагу. Я буду цим займатися. Це своєрідна розвилка в житті.

- Поза керівництвом федерації, Ви плануєте приділяти легкій атлетиці свій час?

- Боротьба, яка велася протилежною стороною, була на знищення. Вона передбачала перемогу певної групи і відповідно, витіснення тих, кого вони вважали за потрібне. Ми дуже по-різному бачимо перспективи розвитку легкої атлетики в Україні, врешті-решт ми розділяємо різні цінності. Я відверто не бачу себе членом такої команди і розумію, що мені її і не запропонують.

- Була інформація у ЗМІ, з інших джерел, що підтримку в обранні Равіля Сафіулліна надавав президент Національного Олімпійського комітету України Сергій Бубка. Ви є віце-президентом цієї організації. Першим віце-президентом НОК України є новообраний президент ФЛАУ. Як ви бачите свою роботу в НОК після цієї звітно-виборчої конференції?

- Я найближчим часом визначусь щодо доцільності мого подальшого перебування в керівництві НОК. Мені треба час обдумати це та ухвалити рішення. Щонайменше можу сказати, що кампанія, яка велася моїми опонентами, не була етичною. Вона не відповідала критеріям етики які існують в нашому виді спорту і спорті взагалі. Щодо впливу Сергія Бубки, я не можу це ані стверджувати ані спростовувати. Я знаю, що намагання впливу на делегатів із певних боків були. Про це мені говорили президенти обласних федерацій, до яких приходили з пропозиціями певні люди, в тому числі і посадові особи. Наскільки цей вплив був вирішальний – сказати важко.

- Бажаю Вам реалізовувати свої плани ідеї в іншій діяльності, а головне – берегти здоров’я!

- Дякую. Є багато планів, проєктів, буду їх реалізовувати!

Довідка: Ігор Євгенович Гоцул – перший заступник Міністра молоді та спорту України у 2014-2019 рр., президент Федерації легкої атлетики України 2012-2020 рр., віце-президент НОК України. З липня 2020 р. - перший заступник голови Державної служби України з питань праці.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама