Спорт

«Олександрія» зіграла в результативну нічию з чернігівською «Десною»

. 828

В матчі 8-го туру Української Прем’єр-Ліги «Олександрія» на домашньому полі зіграла внічию з чернігівською «Десною» - 2:2.

Гості першими відкрили рахунок, реалізувавши пенальті наприкінці першого тайму. Його успішно виконав Андрій Тотовицький.

Олександрійці відквиталися на 72-й хвилині завдяки голу Євгена Банади. За 10 хвилин
атака господарів завершилася другим взяттям воріт чернігівчан. Артем Сітало в падінні проштовхнув м’яч у ворота «Десни».

Втримати переможний рахунок підопічним Володимира Шарана не вдалося.

Нападник «Десни» Пилип Будківський зрівняв рахунок – 2:2.

Після звітного туру «Олександрія» набрала 10 очок і продовжує посідати в турнірній таблиці восьме місце.

Матч 9-го туру «Олександрія» проведе також удома на стадіоні «Ніка». 7 листопада містяни прийматимуть «Львів».

2020 10 31 fco

«Олександрія» — «Десна» (Чернігів) - 2:2 (0:1)

Українська Прем’єр-Ліга сезону 2020/2021, 8 тур. 31 жовтня 2020 року. м. Олександрія. Стадіон «Ніка». Початок матчу о 17.00. Без глядачів. +8

Арбітр — Ярослав Козик (Мукачево), асистенти арбітра — Володимир Журибіда (Луцьк), Євген Данильченко (Луганськ), четвертий арбітр — Олексій Деревінський (Київ), спостерігач арбітражу — Володимир Петров (Харків). Делегат УАФ — Володимир Фощій (Черкаси).

«Олександрія»: Юрій Паньків (к), Владислав Бабоголо (Євген Банада,46'), Кирило Ковалець, Богдан Мишенко (Максим Третьяков,46', Василь Грицук, 86'), Валерій Лучкевич (Денис Безбородько, 70'), Артем Сітало, Павло Пашаєв, Дмитро Гречишкін, Роман Вантух (Тимур Стецьков, 74'), Валерій Бондаренко, Каспарс Дубра
Запасні: Олег Білик, Олександр Мельник, Олексій Довгий, Дмитро Шастал
Головний тренер: Володимир Шаран

«Десна»: Євген Паст, Владислав Огіря (к), Леван Арвеладзе (Пилип Будківський,78'), Андрій Тотовицький (Дмитро Хльобас, 86'), Владислав Калітвінцев ( Олексій Гуцуляк,77'), Михайло Мудрик (Єгор Картушов,68'), Андрій Гітченко, Андрій Мостовий, Юхим Конопля, Максим Імереков, Ілля Шевцов (Андрій Домбровський, 68')
Запасні: Ігор Литовка, Йоонас Тамм, Віталій Єрмаков, Максим Дегтярьов
Головний тренер: Олександр Рябоконь

Попередження: Мишенко,44', Третьяков,50', Пашаєв,69', Сітало,83' — Мостовий,25', Гітченко,28', Огіря,34', Імереков,65'

Вилучення: Імереков, 89' (друге попередження)