Спорт

Петрівський «Інгулець» усьоме зіграв унічию в Українській Прем’єр-Лізі (ВІДЕО)

. 931

У матчі 9-го туру Української Прем’єр-Ліги петрівський «Інгулець», провівши більшу частину поєдинку в меншості, у Львові зіграв у результативну нічию з «Рухом» - 2:2.

Вона стала сьомою в дебютному сезоні команди Сергія Лавриненка у футбольній еліті.

2020 11 08 Ing

Гості першими відкрити рахунок - Младен Бартулович на 17-й хвилині реалізував пенальті.
Наприкінці першого тайму за друге попередження поле залишив захисник «Інгульця» Олександр Кучеренко.
Рухівці відновили гольову рівновагу на 51-й хвилині (Мар'ян Мисик), а Данило Кондраков за кілька хвилин вивів господарів уперед реалізувавши пенальті.
В меншості футболісти Інгульця» спромоглися відігратися після голу Олександра Козака, який вчасно опинився на добиванні після удару Іллі Коваленка.
«Інгулець», маючи в активі 7 очок, посідає у турнірній таблиці 11-е місце.
Наступну гру петрівчани проведуть 21 листопада у Кропивницькому, на стадіоні «Зірка», з лідером чемпіонату київським «Динамо».

«Рух» (Львів) - «Інгулець» (Петрове) - 2:2 (0:1)
Українська Прем’єр-Ліга сезону 2020/2021, 9-й тур. 8 листопада 2020 року (неділя). Початок матчу о 14:00. м.Львів «Арена Львів». Температура: 11°C.

Арбітр: Деревінський Олексій. Асистенти арбітра: Марулін Станіслав, Думенко Володимир, Кутаков Дмитро. Делегат: Наскалов Віктор. Спостерігач арбітражу: Покідько Ігор.

«Рух»: Олександр Бандура, Валерій Федорчук, Юрій Климчук, Мар'ян Мисик, Ярослав Мартинюк, Данило Кондраков (Ростислав Русин 60), Богдан Бойчук, Юрій Копина, Мілош Стаменкович, Вадим Парамонов (Іван Калюжний 79), Андрій Кухарук (Микола Кухаревич 60)

«Інгулець»: Володимир Кринський, Євген Запорожець, Олександр Козак (Оскар Мкомола 75), Младен Бартулович, Ілля Коваленко (Денис Янаков 61), Дмитро Фатєєв, Олександр Кучеренко, Віталій Павлов, Денис Балан, Ніка Сітчінава (Володимир Білоцерківець 75), Андрій Семенко

Попередження: Богдан Бойчук 12, Вадим Парамонов 30, Данило Кондраков 57 - Олександр Кучеренко 12, Андрій Семенко 37, Олександр Кучеренко 39
Вилучення: Олександр Кучеренко 39.
Голи: 0:1, Бартулович Младен (17 пен.); 1:1, Мисик Мар'ян (51); 2:1, Кондраков Данило (55 пен.): 2:2, Козак Олександр (57).