Спорт

У Кропивницькому студенти зустрілися з найтитулованішим спортсменом області (ФОТО)

 Автор: Євген Савранський. 3147

На базі Центральноукраїнського національного технічного університету сьогодні, 16 листопада, відбулася зустріч студентів із Олександром Симоненком - заслуженим майстром спорту України, срібним призером Олімпійських ігор в Сіднеї з велоспорту на треку, переможцем і призером чемпіонатів світу, рекордсменом світу.

2020 11 16 SDV2

Вона була організована обласним центром фізичного здоров՚я населення «Спорт для всіх» спільно з кафедрою фізичного виховання ЦНТУ в рамках інформаційно-пропагандистської кампанії «Червона картка».

Розпочався захід з привітання Ковальова Володимира Олексійовича – завідувача кафедрою фізичного виховання ЦНТУ, доцента, заслуженого працівника фізичної культури і спорту України, члена Національного Олімпійського комітету України та директора Кіровоградського обласного центру фізичного здоров՚я населення «Спорт для всіх» Дмитра Янчука.
Далі Олександр Симоненко розповів про свій життєвий шлях у спорті, згадав як здобував найвищі спортивні нагороди. Усім присутнім він показав свою переможну веломайку та завойовану срібну медаль Олімпійських ігор.
Захід пройшов у цікавій, інформаційній і змістовній формі.

2020 11 16 SDV

 

Поширюйте

Коментуйте