Спорт

«Олександрія» зіграла в Києві внічию з «Шахтарем» (ВІДЕО)

. 650

З нічийним рахунком 1:1 завершився матч 10-го туру Української Прем’єр-Ліги між «Олександрією» та «Шахтарем» сьогодні, 21 листопада.

2020 11 21 fco

Більшу частину поєдинку, що проходив у Києві діючі чемпіони України грали в меншості.
На 31-ій хвилині Мораєс грубо зіграв проти Євгена Банади, отримав червону картку і «Шахтар» залишився вдесятьох.

Чисельна перевага підопічних Володимира Шарана не допомогла пропустили «Олександрії» першою. На 47-й хвилині шахтарі після розіграшу стандарту відкрили рахунок у матчі. Додо в падінні головою переправив м’яча у ворота містян.
Олександрійці відігралися за декілька хвилин, реалізувавши контратаку, яка завершилася взяттям воріт суперників у виконанні Євгена Банади.

Незважаючи на чисельну меншість, футболісти «Шахтаря» домінували на полі та створили кілька небезпечних моментів біля воріт «Олександрії», які, однак, реалізувати не змогли.
Після звітного туру «Олександрія», набравши 14 очок, посідає у турнірній таблиці шосте місце.
Матч 11-го туру «Олександрія» проведе 28 листопада на домашньому стадіоні «Ніка» з «Рухом».

«Шахтар» - «Олександрія» - 1:1 (0:0)
Українська Прем’єр-Ліга сезону 2020/2021, 10 тур. 21 листопада 2020 року (субота). НСК «Олімпійський» (Київ). Початок матчу о 17.00. Без глядачів. Температура -2.

Арбітриня — Катерина Монзуль (Харків), асистенти арбітрині — Сергій Приступа (Черкаська обл.), Євген Петраков (Київ), четвертий арбітр — Анатолій Абдула (Харків), спостерігач арбітражу — Євген Геренда (Калуш). Делегат УАФ — Сергій Задорожняк (Чернівці).
Арбітр ВАА — Віталій Романов (Дніпро), асистент ВАА — Олександра Ардашева (Київ), спостерігач ВАА — Віктор Швецов (Одеса).

«Шахтар»: Пятов Андрій, Додо, Кривцов Сергій, Матвієнко Микола, Сіпріано (Майкон, 69’), Степаненко Тарас, Маркос Антоніо (Дентиньо,43’), Алан Патрік (Фернандо,69’), Тете, Соломон, Мораес
Запасні: Шевченко Олексій, Гриценко Євген, Болбат Сергій, Вітао, Судаков Георгій
Головний тренер: Луїш Каштро

«Олександрія»: Білик Олег, Мельник Олександр, Бабогло Владислав, Ковалець Кирило (Грицук Василь,90+1’), Третьяков Максим (Шастал Дмитро, 81’), Лучкевич Валерій, Сітало Артем (Устименко Денис, 72’), Пашаєв Павло, Гречишкін Дмитро, Банада Євген (К), Вантух Роман
Запасні: Борисенко В'ячеслав, Стецьков Тимур, Мишенко Богдан, Довгий Олексій, Безбородько Денис, Задерака Максим
Головний тренер: Володимир Шаран

Попередження: Сіпріано (6), Матвієнко (83) — Третьяков (45), Ковалець (76),
Вилучення: Мораес (31).
Гол: 1:0, Додо (47); 1:1, Банада Євген (53).