Спорт

«Інгулець» у Кропивницькому програв «Динамо» (ВІДЕО)

. 714

Петрівський «Інгулець» зіграв перший офіційний матч в Українській Прем’єр-Лізі з київським «Динамо», в якому на стадіоні «Зірка» зазнав поразки з рахунком 0:2.

2020 11 21 Ing

У матчі 10-го туру, що відбувся 21 листопада у Кропивницькому, столичні футболісти забивали по голу в кожному таймі.
«Динамо» прибуло в Кропивницький без половини основного складу, однак це не завадило гостям контролювати ситуацію на полі та створювати моменти біля воріт новачка УПЛ.
Рахунок на 15-й хвилині відкрив Денис Гармаш, а Микола Шапаренко ближче до завершення матчу його подвоїв.
Після звітного туру «Інгулець» набрав 7 очок і посідає в турнірній таблиці 12-е місце.
Матч 11-го туру петрівчани проведуть на домашньому стадіоні в Кропивницькому 28 листопада з «Олімпіком».

«Інгулець» (Петрове) – «Динамо» (Київ) - 0:2
Українська Прем’єр-Ліга сезону 2020/2021, 10 тур. 21 листопада 2020 року (субота). м. Кропивницький, стадіон «Зірка». Початок матчу о 14:00. Без глядачів. Температура -1.

Головний арбітр: Максим Козиряцький (Запоріжжя)
Асистенти: Семен Шлончак (Черкаси), Віктор Матяш (Донецьк)

«Інгулець»: Богдан Шуст, Євген Запорожець, Олександр Козак (Михайло Плохотнюк 88), Младен Бартуловіч (Михайло Шишка 84), Ілля Коваленко (Володимир Білоцерківець 76), Денис Янаков, Віталій Павлов, Денис Балан, Ніка Сітчінава, Андрій Семенко, Микола Квасний.
Тренер: Сергій Лавриненко.

«Динамо»: Георгій Бущан, Володимир Шепелєв, Микола Шапаренко, Карлос Де Пена (Георгій Цітаішвілі 82), Віталій Миколенко, Денис Гармаш (Тудор Белуце 90+1), Олександр Караваєв, Ілля Забарний, Віталій Буяльський, Владислав Супряга (Беньямін Вербіч 63), Томаш Кендзьора.
Тренер: Мірча Луческу

Попередження: Андрій Семенко 14, Олександр Козак 38, Денис Балан 43 - Денис Гармаш 20, Томаш Кендзьора 52, Ілля Забарний 64

Голи: 0:1, Гармаш Денис (15); 0:2, Шапаренко Микола (80).