Спорт

У Кропивницькому вперше проведуть обласний турнір з кіберфутболу

. 1724

Перший турнір із кіберфутболу в Кіровоградської області відбудеться у грудні в Кропивницькому. Про це та загалом про розвиток кіберфутболу розповів голова обласної асоціації футболу Віктор Безсмертний.

2020 11 Bezsmertniy

- Кіберфутбол за останні два роки шаленими темпами почав розвиватися не тільки в Європі, а й в усьому світі. Не стояла осторонь і Українська асоціація футболу, яка в цьому році на 23-му Конгресі прийняла до колективних членів УАФ Асоціацію електронного футболу, президентом якої є Владислав Олександрович Шовковський. Саме тому логічним було створити і на місцях осередки в інтересах молодого покоління щодо проведення свого дозвілля в режимі он-лайн, - каже Віктор Анатолійович.

За його словами, головна мета цього турніру - стимулювати і розвивати інтерес молоді через електронний футбол до традиційного футболу.

- Кіберфутбол дає молоді шанс відчути себе футболістом, тренером, або спортивним директором клубу і відчути всі прикраси футбольного життя. Ті хто полюбив електронний футбол як зазвичай і люблять грати у великий футбол, а наше завдання лише допомогти цим людям приєднатися до нашої футбольної родини. В Україні вже створена перша збірна з електронного футболу, яка взяла участь у кваліфікаційному раунді ЄВРО-2020 посівши третє місце в групі. Також було проведено Autumn Cup 2020 України. Наша асоціація розпочала тісно співпрацювати з президентом Владиславом Шовковським, який надав методичну допомогу що й спонукало нас розвивати електронний футбол в нашій області та започаткувати проведення турнірів і чемпіонатів, перший з яких, відбудеться в грудні цього року.

Віктор Безсмертний запрошує долучатися до турніру. В разі виникнення запитань, за консультацією можна звертатися в обласну асоціацю футболу.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама