Спорт

«Інгулець» здобув у Кропивницькому історичну перемогу в Прем’єр-Лізі (ВІДЕО)

. 1950

Петрівський «Інгулець» здобув першу, історичну перемогу в Українській Прем’єр-Лізі. Сталося це у Кропивницькому 29 листопада в матчі 11-го туру проти «Олімпіка».

2020 11 29 Ing

На домашній арені петрівчан вирішальними для перемоги у цій зустрічі стали дві помилки воротаря гостей.

Обидва м’ячі забили легіонери «Інгульця». На 17-й хвилині рахунок відкрив Ніка Сітчінава, який після грубої помилки Бетіма відправив кулястого у ворота. На початку другого тайму Младен Бартуловіч зі штрафного вдруге вразив ворота «Олімпіка».
Гості відіграли один м’яч на п’ятій компенсованій хвилині після того, як у ворота «Інгульця» арбітр призначив пенальті за гру рукою Дениса Балана. 11-метровий реалізував Шахаб.

2:1 – петрівчани у найвищому дивізіоні здобули першу перемогу!
Після звітного матчу з нулем у графі перемоги серед команд УПЛ залишився лише «Рух».

Завдяки перемозі над «Олімпіком» «Інгулець» набрав 10 очок і піднявся в турнірній таблиці на 10 місце.
Матч 12-го туру петрівчани проведуть 5 грудня у Львові з однойменним клубом – ФК «Львів».

«Інгулець» - «Олімпік» - 2:1
Українська Прем’єр-Ліга, 11 тур сезону 2020/2021. 29 листопада 2020 року (неділя). м. Кропивницький, стадіон «Зірка». Початок матчу о 19.30. Без глядачів. Температура +3

Арбітр: Бондаренко Дмитро
Асистенти арбітра: Жарий Володимир, Трехліб Ярослав, Блавацький Роман
Делегат: Бондаренко Юрій
Спостерігач арбітражу: Задіран Сергій

«Інгулець»: Кринський – Балан, Семенко (Лупашко 46), Павлов, Синьогуб – Кучеренко – Коваленко (Мкомола 73), Запорожець, Бартуловіч, Козак (Янаков 58) – Сітчінава (Плохотнюк 90+3)
Тренер: Сергій Лавриненко

«Олімпік»: Бетім – Ксьонз, Драме, Снурніцин, Лебеденко – Цимбалюк – Романовський (Каргбо 62), Кравчук (Кириленко 74), Політило, Тейшейра (Аблітаров 85) - Шахаб
Тренер: Ігор Климовський

Попередження: Лупашко 70, Янаков 76, Балан 90+5 - Драме 32, Романовський 46, Снурніцин 61
Голи: 1:0, Сітчінава Ніка (18); 2:0, Бартуловіч Младен (54); 2:1, Шахаб (90+6 пен)