Спорт

Ремонт легкоатлетичного покриття стадіону «Зірка» планують провести навесні (ФОТО)

. 2423

Ремонт легкоатлетичного покриття стадіону «Зірка» мають завершити навесні до початку легкоатлетичного сезону. Про це сьогодні на зустрічі з представниками Федерації легкої атлетики Кіровоградської області (ФЛАКО) заявив голова обласної державної адміністрації Андрій Назаренко. 

Під час зустрічі було обговорено питання співпраці облдержадміністрації з обласною федерацією легкої атлетики.

2020 12 02 la1

Було запропоновано створити робочу групу до якої включити представників власника стадіону, обласного та кропивницького міського управлінь молоді та спорту.
- Запросимо спеціалістів, вони порахують, а моє завдання – знайти на це кошти. Треба на стадіоні «Зірка» навести лад, щоб він цієї весни був готовий приймати легкоатлетичні змагання, - сказав голова ОДА.

2020 12 02 la

Заслужений тренер України, директор обласного центру «Інваспорт» Олег Соколовський відзначив, що в Кропивницькому є великі переваги в проведенні національних змагань із легкої атлетики у порівнянні з іншими регіонами. Місто має зручне географічне розташування, адже знаходиться в центрі України; на стадіоні «Зірка» постелено сучасне італійське легкоатлетичне покриття «Мондо», якого немає на інших аренах, а ще перевагою нашого обласного центру є наявність єдиної в Україні розминочної зони безпосередньо біля змагальних секторів.

- Місто Кропивницький втрачає великі кошти, втрачає свій спортивний імідж від того, що національні легкоатлетичні змагання, більшість із яких раніше проводилися в нашому обласному центрі, зараз проводять в інших українських містах через неналежний стан покриття та ряду інших причин, - прокоментував ситуацію президент ФЛАКО Ігор Андрощук. - Після реконструкції стадіону «Зірка» з 2014-го року Кропивницький став місцем проведення більшості національних змагань, що входили до календаря Федерації легкої атлетики України. Але на 2020-й рік на стадіоні «Зірка» не було заплановано жодних змагань ФЛАУ. І це рішення було прийнято ще до проблем із коронавірусом. Сподіваємося, що сьогоднішня зустріч посприяє у вирішенні цієї проблеми і до нас повернуться чемпіонати та кубки України.

Керівництво футбольного клубу готове сприяти у реалізації цих планів, запевнив директор ФК «Зірка» Сергій Кашуба, однак зауважив, що всі роботи з ремонту легкоатлетичної доріжки мають виконувати сертифіковані підрядники.

2020 12 02 la3

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама