Спорт

У Кропивницькому провели захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю (ФОТО)

 Автор: Євген Савранський. 2535

Захід з нагоди Міжнародного дня людей з інвалідністю відбувся у Кропивницькому вчора, 4 грудня.

2020 12 04 Invasport 1

Участь у ньому взяли спортсмени, тренери, ветерани спорту, почесні та поважні гості галузі фізичної культури і спорту осіб з інвалідністю.
За підсумками 2020 року спортсмени з інвалідністю від Кіровоградського регіонального центру з фізичної культури і спорту інвалідів «Інваспорт» з метою підготовки до чемпіонатів України та міжнародних змагань взяли участь у 5 чемпіонатах області, 14 чемпіонатах України, 4 фінальних змаганнях ХХVІІ Всеукраїнських спартакіадах «Повір у себе» та одному чемпіонаті світу. Загальним підсумком на чемпіонатах України з різних видів спорту осіб з інвалідністю спортсмени нашої області вибороли 3 золотих, 16 срібних і 6 бронзових нагород. У фінальних змаганнях XXVIІ Всеукраїнської спартакіади «Повір у себе» 2020 року юні спортсмени вибороли 5 золотих, 3 срібних і 1 бронзову нагороди.

2020 12 04 Invasport 2

У 2020 році у зв’язку з пандемією Covid-19 ряд чемпіонатів світу та Європи було відмінено, за тієї ж причини було перенесено на 2021 рік ХVІ Паралімпійські Ігри м. Токіо (Японія), що позначилося на загальних результатах цього року. Однак до впровадження карантину наші легкоатлетки Майстер спорту України міжнародного класу Вікторія Шпачинська та Майстер спорту України міжнародного класу Анастасія Мисник взяли участь у чемпіонаті світу з легкої атлетики у м. Торун (Польща) де дівчата вибороли одну золоту та одну бронзову нагороди. 

До національної збірної команди України від РЦ «Інваспорт» у 2020 році було включено: 10 спортсменів до основного складу, 7 спортсменів до кандидатського та 12 спортсменів до резерву.

Учасників заходу, причетних до розвитку та популяризації спортивного паралімпійського та дефлімпійського рухів у нашій області було відзначено подяками, грамотами, почесними грамотами обласної державної адміністрації, обласної ради, Міністерства молоді та спорту України, регіонального центру та Укрцентру «Інваспорт», Управління молоді та спорту облдержадміністрації.

Поширюйте

Коментуйте