Спорт

Петрівський «Інгулець», чисельно переважаючи, зіграв унічию зі «Львовом» (ВІДЕО)

. 2271

У матчі 12-го туру Української Прем’єр-Ліги «Інгулець» на виїзді зіграв унічию з ФК «Львів» - 1:1.

2020 12 05 ing

Обидві команди розташовуються у нижній частини турнірної таблиці. Петрівчани більше володіли ініціативою, а останню десятихвилинку провели навіть у більшості, та при цьому не змогли скористатися перевагою.
Рахунок відкрили футболісти «Інгульця» на 41-й хвилині. За гру рукою у власному штрафному майданчику арбітр призначив пенальті, яке реалізував Младен Бартулович.
Господарям вдалося швидко зрівняли рахунок у першому таймі - за кілька хвилин гравець львів’ян Сабіно влучно пробив у воротарській зоні – 1:1.
У другому таймі на 79-й хвилині петівчани отримали чисельну перевагу після вилучення за друге попередження Грисьо. На 87-й хвилині господарі взагалі лишилися вдев’ятьох - Шина отримав червону картку за друге попередження. Однак скористатися чисельною перевагою гостям не вдалося. У підсумку бойова нічия 1:1.

«Львів» - «Інгулець» (Петрове) - 1:1 (1:1)

Українська Прем’єр-Ліга сезону 2020/2021, 12-й тур. 5 грудня 2020 року (субота). м.Львів. стадіон «Арена Львів». Початок матчу о 14:00. Температура: 5°C.
Арбітр: Козик Ярослав
Асистенти арбітра: Приступа Сергій, Петраков Євген, Омельченко Олександр
Делегат: Таран Андрій
Спостерігач арбітражу: Мосейчук Юрій

«Львів»: Костик – Якимець, Міхобі, Махмутовіч, Кравчук (Захарків 62) – Грисьо, Чир’як (Романчук 89), Сабіно, Казлаускас (Клименчук 70) – Шина, Нич
Тренер: Віталій Шумський

«Інгулець»: Шуст – Балан, Павлов, Семенко, Квасний (Синьогуб 83) – Кучеренко, Лупашко (Коваленко 69) – Мкомола (Козак 53), Запорожець, Бартуловіч – Сітчінава
Тренер: Сергій Лавриненко

Попередження: Грисьо 17, Міхобі 22, Кравчук 41, Шина 55, Якимець 78 – Сітчінава 32, Лупашко 39, Мкомола 45+1, Бартуловіч 55, Балан 83#
Вилучення: Грисьо 79 (друга жовта), Шина 87 (друга жовта)
Голи: 0:1, Бартуловіч Младен (41 пен.); 1:1, Сабіно (45+2).