Спорт

Виконком ФЛАКО визначив кращих легкоатлетів області 2020 року (ФОТО)

. 2454

9 грудня відбувся Виконком Федерації легкої атлетики Кіровоградської області. На ньому було прийнято кілька важливих рішень. 

Члени Виконкому визначили кращих легкоатлетів і тренерів за підсумками виступів у 2020 році. Їх обирали у чотирьох номінаціях. Всі спортсмени – стрибуни у висоту з Кропивницького.

Найкращим атлетом серед дорослих став Дмитро Яковенко (ІІ місце на чемпіонаті України). Серед юніорів – Олег Дорощук (І місце на чемпіонаті України). Серед юнаків – Тамара Фроленко (І місце на чемпіонаті України).
Найкращим тренером області визнали наставника усіх трьох стрибунів у висоту Геннадія Здітовецького.
Крім того за успішний виступ у змаганнях 2020 року, було обрано 17 спортсменів для вручення відзнак. Це представники кропивницьких спортивних шкіл – ОШВСМ, СДЮСШОР №2, КДЮСШ №2, Олександрівської ДЮСШ та Гайворонської ДЮСШ. Протягом нинішнього року вони посіли на чемпіонатах України у різних вікових групах з 4 по 8 місця.
Через складну епідемічну ситуацію, Виконком прийняв рішення провести нагородження дистанційно, не збираючи спортсменів для вручення відзнак.
З причин високого ризику зараження коронавірусом члени Виконкому прийняли рішення перенести звітно-виборчу конференцію ФЛАКО, яка мала відбутися 20 грудня, на кінець І кварталу 2021 року.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама