Спорт

«Олександрія» зазнала поразки у заключному матчі нинішнього року (ВІДЕО)

. 2337

У матчі 13-го туру Української Прем’єр-Ліги, яким футболісти завершували виступи в нинішньому році, «Олександрія» на домашньому полі програла «Зорі» - 0:2.

2020 12 13 fco

Футболісти «Зорі» відкрили рахунок на 31 хвилині - після розіграшу стандарту Дмитро Іванісеня ударом в ближній кут відкрив рахунок в матчі.
У другому таймі господарі не скористалися чисельною перевагою, яку отримали після вилучення за другу жовту картку Владислав Кабаєва на 49 хвилині. Натомість проблеми своїй команді створив Денис Безбородько який вийшовши на заміну у другому таймі, заробив дві жовті картки та на 83 хвилині залишив поле, внаслідок чого чисельність команд на полі зрівнялася.
У компенсовані хвилини гравцям «Зорі» вдалося подвоїти рахунок. Аллахяр вийшов віч-на-віч із воротарем і капітаном «Олександрії» Юрія Паньківа та встановив остаточний результат - 0:2. Луганці збільшують свою серію без поразок до 10 матчів

Матч 14 туру олександрійці проведуть уже в 2021 році. Продовжать виступи вони після зимового міжсезоння 13 лютого, коли на виїзді зіграють із сусідом по турнірній таблиці «Маріуполем».

На канікули підопічні Володимира Шарана пішли, посідаючи в чемпіонаті восьме місце та 16 очками в активі.

«Олександрія» — «Зоря» 0:2 (0:1)
Українська Прем’єр-Ліга сезону 2020/2021, 13-й тур. 13 грудня 2020 року (неділя). стадіон «Ніка». Початок о 19.30. Без глядачів.

Арбітр — Віталій Романов (Дніпро), асистенти арбітра — Володимир Жарий (Дніпропетровська обл.), Ярослав Трехліб (Дніпро), четвертий арбітр — Юрій Іванов (Донецька обл.), спостерігач арбітражу — Олег Плужник (Харків). Делегат УАФ — Віктор Безсмертний (Кропивницький).

«Олександрія»: Паньків Юрій (К), Гордієнко Артем (Бабогло Владислав, 80’), Ковалець Кирило, Довгий Олексій (Стецьков Тимур, 46’), Третьяков Максим (Шастал Дмитро, 46’), Лучкевич Валерій (Устименко Денис, 72’), Сітало Артем (Безбородько Денис, 66’), Пашаєв Павло, Вантух Роман, Бондаренко Валерій, Дубра Каспарс
Запасні: Білик Олег, Глоба Андрій, Дудка Микита, Задерака Максим
Головний тренер: Володимир Шаран

«Зоря»: Васіль Нікола, Фаворов Денис, Іванісеня Дмитро, Абу Ханна Йоель, Циганікс Андрейс (Хомченовський Дмитро, 90+1’), Назарина Єгор, Юрченко Владлен (К), Кочергін Владислав (Луньов Максим, 90+3’), Гладкий Олександр (Аллахяр, 54’), Кабаєв Владислав, Громов Артем (Перович Михайло, 90+3’)
Запасні: Шевченко Микита, Жуніор Рейс, Піддубний Дмитро, Гринь Сергій
Головний тренер: Віктор Скрипник

Попередження: Довгий (35), Сітало (61), Безбородько (82) – Кабаєв (3), Гладкий (4), Абухана (8), Іванісеня (83).
Вилучення: Безбородько (83 друге попередження) – Кабаєв (50 друге попередження)
Голи: 0:1, Іванісеня (31); 0:2 Аллахяр (90+4).