Спорт

Кропивницькі баскетболісти завершили виступи 2020 року подвійним розгромом суперника в Києві

. 2138

Кропивницький баскетбольний клуб «Золотий вік» двома розгромними перемогами завершив виступи в Першій лізі чемпіонату України сезону 2020-2021 в нинішньому році.

Ігри шостого туру проходили 12-13 грудня в Києві, де наші земляки переграли на класі суперників із Національного університету фізичного виховання і спорту України (НУФВСУ).
У передостанньому матчі 2020-го року «золоті» домінували в кожній із чвертей і довели його до закономірної звитяги – 113:69 (31:7, 22:21, 30:20, 30:21).
У другому матчі гравці з Кропивницького на виїзді вдруге впевнено здолали київський НУФВСУ – 95:54 (20:18, 9:18, 35:8, 31:10).
Дві перемоги у 6-му турі стали 10-ю та 11-ю відповідно для «золотих» в чемпіонаті України в Першій лізі (Група 2). Таким чином, на зимову перерву «Золотий вік» пішов у ролі одноосібного лідера Групи 2.