Спорт

Олександрію та Петрове відвідали керівники Української асоціації футболу (ФОТО, ВІДЕО)

. 2252

18 грудня Кіровоградщину відвідали з робочим візитом Президент Української асоціації футболу Андрій Павелко та перший віце-президент УАФ Вадим Костюченко.

2020 12 20 Pavelko22020 12 20 Pavelko

Разом з Головою Кіровоградської обласної асоціації футболу Віктором Безсмертним та Виконавчим директором КОАФ Ярославом Пилипенком, почесні гості відвідали місто Олександрію та селище Петрове, команди яких грають в Українській Прем’єр-Лізі.
Також в Олександрії відбулася зустріч з Президентом ФК «Олександрія» Сергієм Кузьменком, членами Виконкому та головами комітетів обласної асоціації футболу, повідомляє прес-служба обласної асоціації футболу.
Андрій Павелко відмітив, що 2020 рік видався дуже складним через пандемію коронавірусу, однак УАФ працюватиме над тим, щоб наслідки 2020 року були мінімальними для футбольного життя нашої країни.
Керівник УАФ запропонував президенту ФК «Олександрія» Сергію Кузьменку прийняти один із матчів молодіжної збірної країни на стадіоні КСК «Ніка» матч молодіжної збірної України, що буде неабияким стимулом для подальшого розвитку футболу на Кіровоградщині.
Також вони відвідали футбольну базу ДЮФК «Аметист» та побували в смт Петрове. Президент клубу ФК «Інгулець» Олександр Поворознюк особисто познайомив почесних гостей із футбольною інфраструктурою, провів екскурсію на місці будівництва нового сучасного стадіону, яке панується завершитись у квітні 2021 року.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама