Спорт

У Кропивницькому нагородили спортсменів за успішні виступи в 2020 році

. 2849

Кращих спортсменів обласного центру за підсумками нинішнього року нагородили сьогодні, 22 грудня на початку третього засідання першої сесії Кропивницької міської ради восьмого скликання.

Першими відзначили двоє кропивничан, які завоювали медалі в національних спортивних змаганнях «Ігри нескорених» (міжнародні спортивні змагання в паралімпійському стилі, участь у яких беруть поранені військовослужбовці та пов'язані з ними ветерани). Нинішнього року через пандемію коронавірусу вони вперше проходили онлайн. Чемпіоном із бігу на 100 метрів став Іван Борщенко, а срібним призером у змаганнях із пауерліфтингу Анатолій Компанієць.
Також сьогодні нагородили спортсменів і тренерів з наступних видів спорту:
Бозорбоя Матякубова – чемпіона України серед молоді, бронзового призера чемпіонату Європи серед молоді з боксу (тренер Вадим Саласенко);
Миколу Синюхіна – чемпіона України зі спортивної гімнастики (тренер Василь Маєвський);
Діану Савельєву - срібну призерку чемпіонату України зі спортивної гімнастики;
Дар’ю Кобилянську – чемпіонку України з софтболу (тренер Василь Антошко);
Дмитра Яковенка - володаря кубку України з легкої атлетики (тренер Геннадій Здітовецький)
Олега Дорощука – чемпіона України з легкої атлетики серед молоді (тренер Геннадій Здітовецький)
Тамару Фроленко – чемпіонку України з легкої атлетики серед юнаків (тренер Геннадій Здітовецький)
Маргариту Лісовенко – чемпіонку України серед дівчат з більярдного спорту снукеру (тренер Анна Лісовенко)
Володимира Тютюшкіна – чемпіона України з пауерліфтингу (тренер Юлія Кондратенко)
Владиславу Лягаєву – чемпіонку України з таеквондо (тренер Ігор Зюнзя)
Аріанну Фатєєву – чемпіонку України з кікбоксингу серед юніорів (тренер Ігор Бондар)
Ярослава Ткача – чемпіона України, учасника чемпіонату Європи зі скелелазіння серед юніорів (тренер Микола Побережець)
Романа Копійку – чемпіона України з кульової стрільби серед молоді (тренер Ілгам Ібрагімов)
Вікторію Агаметову – срібну призерку чемпіонату України з важкої атлетики серед юніорів (тренер Вячеслав Жуков)
Дар’ю Шестель – чемпіонку України з важкої атлетики серед дівчат
Артема Решетцова – чемпіона України з плавання серед юнаків (тренер Олексанлр Осадченко)
Кароліну Корпусенко – призерку чемпіонату України з кульової стрільби серед дівчат (тренер Юлія Тарасова)
Катерину Воротіленко – чемпіонку України з велоспорту серед дівчат (тренер Наталія Канюк).

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама