Спорт

Кропивницький стрибун у висоту пройшов відбір на чемпіонат Європи

. 1621

На чемпіонаті України з легкої атлетики в приміщенні кропивничанин Олег Дорощук вчора, 11 лютого, встановив особистий рекорд (2.28 м), виконав норматив для участі в чемпіонаті Європи в приміщенні і виборов «срібло».

2021 02 12 Oleh Doroshchuk

Переможцю змагань Андрію Проценку він поступився лише за спробами.

Вихованець тренера Геннадія Здітовецького зі СДЮСШОР №2 у стрибках у висоту з другої спроби взяв висоту 2.28 метрів.
Чемпіону країни Андрію Проценку, він поступився лише кількістю спроб. Суперник кропивничанина подолав її з першої спроби.

«Я встановив новий особистий рекорд, плюс виконав норматив на чемпіонат Європи в приміщенні, виграв молодіжний чемпіонат, став другим серед дорослих, тому враження лише позитивні. Особливо після командного чемпіонату, на якому я виступив не дуже вдало. Це мене підштовхнуло до того, щоб стрибати ще вище й виступити добре на наступних змаганнях, – прокоментував Олег Дорощук прес-службі Федерації легкої атлетики України. – З тренером трохи підправили технічні моменти, які заважали стрибати, зокрема розбіг і саме відштовхування. Плюс додали багато фізичної підготовки.

Хороша конкуренція також позитивно вплинула. Порівняно з юніорськими змаганнями, в дорослих вона більша, що мотивує на вищі стрибки. Тому з дорослими мені більше подобається виступати.
Якщо я ввійду до команди на чемпіонат Європи в приміщенні, то моїм наступним завданням буде показати там хороший результат».

Чемпіонат Європи в приміщенні пройде 5-7 березня в м. Торун (Польща).

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама