Спорт

У Кропивницькому визначили переможців чемпіонату області з волейболу серед юнаків 2004 р.н. (ФОТО)

. 1413

Чемпіонат області з волейболу серед юнаків 2004 року народження та молодше 14 лютого визначив переможців і призерів цієї вікової категорії.

2021 02 14 vOL3

Серед шести команд-учасниць кращими стали волейболісти Олександрійської територіальної громади, які у фіналі здолали 2:0 команду Долинської ТГ.
В поєдинку за третє місце збірна Кропивницької громади була сильнішою за волейболістів із Онуфріївки (2:0).
Учасниками змагань стали команди з шести територій області, які спочатку були розділені на дві групи. Переможці груп отримували право зіграти у фіналі. Збірні, які посіли у групах другі місця, боролися за «бронзу» в півфіналі.

- Половина команд-учасниць через складні погодні умови не змогла доїхати. Вийшли цікаві змагання, адже команди представляли свою територію, а не окремі школи. Це дозволяло зібрати у громадах найкращих гравців і показати високі результати. Дані змагання – другі цього року. – Про це «Гречці» розповів голова обласної федерації волейболу Дмитро Янчук. - Минулого тижня в Кропивницькому було проведено чемпіонат області серед дівчат 2004 р.н. і молодше, де наймайстернішими були волейболістки Світловодської територіальної громади. В планах – у березні в Долинській провести чемпіонат області серед дівчат і хлопців 2006 р.н. а в квітні у Світловодську – чемпіонат області поміж хлопців і дівчат 2008 р.н.

Результати чемпіонату області
1 - Олександрійська територіальна громада;
2 - Долинська ТГ;
3 - Кропивницька ТГ;
4 - Онуфріївська ТГ;
5 - Бобринецька ОТГ;
6 - Катеринівська ОТГ.

2021 02 14 vOL2021 02 14 vOL2

Змагання проводили управління молоді та спорту облдержадміністрації та Кіровоградська обласна федерація волейболу України.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама