Спорт

В Олександрії визначили переможців обласних змагань «Спортивна зима» (ФОТО)

 Автор: Євген Савранський. 1424

Фінал обласних фізкультурно-оздоровчих заходів «Спортивна зима» 16 січня відбувся на новозбудованій льодовій ковзанці «Шайба» в Олександрії.

У фіналі зібралися кращі представники територій, переможці І етапу обласних заходів «Спортвна зифа», які проводилися по всій області протягом січня-лютого 2021 року. Цього року погода порадувала снігом, тож заходи в громадах були різноманітні та цікаві, однак внесли свої корективи карантинні обмеження. За результатами звітів в області проведено 212 заходів, в яких взяли участь майже 4 тисячі осіб.

2021 02 16 3SpZyma

Право позмагатися у фіналі вибороли такі території: Смолінська, Соколівська, Великосеверинівська, Первозванівська, Компаніївська, Новопразька, Помічнянська, Знам’янська та Олександрійська територіальні громади.

На урочистій церемонії відкриття учасників та всіх присутніх привітали: директор Кіровоградського обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» Дмитро Янчук, заступник Олександрійського міського голови з питань діяльності виконавчих органів ради Юрій Шклярук та ініціатор будівництва льодової арени «Шайба» Юрій Нос.

Показовими виступами учасників та гостей заходу порадували юні фігуристки з Кременчука : Юлія Шерстньова, Вікторія Гонтар, Мирослава Сьоря та Софія Прилипко, які продемонстрували справжню майстерність та грацію фігурного катання і зарядили всіх присутніх своєю енергією.

2021 02 16 5SpZyma

Після невеличкого інструктажу та розминки на ковзанах команди розпочали змагання в трьох естафетах:
«Хто швидше» - основним завданням якої було – по черзі, всією командою, висипати в автомобільну покришку кубики, а потім зібрати їх;
«Снайпер» - естафета на влучність, де за кожне влучне попадання на певну відстань команди заробляли бали - 1,2, 3 відповідно;
«Переправа» - найцікавіша та найскладніша естафета з використанням мотузок та покришок, за допомогою яких двоє учасників команди перетягували інших на свій край ковзанки.
Загалом було дуже енергійно, цікаво та весело.
Переможців визначали у 2-х групах.
В групі «Міські ТГ» перемогу здобула команда з м.Знам’янки, з однаковою кількістю очок завершили змагання Помічнянська та Олександрійська громади, а оскільки, в останній – найскладнішій естафеті перемогла команда Помічної, то і загальнокомандне ІІ місце залишилося за нею, ІІІ місце посіла Олександрійська громада.
В групі «Сільські, селищні ТГ» перемогу здобула команда Великосеверинівської громади, ІІ місце посіла Новопразька ТГ, ІІІ місце – Первозванівська ТГ, IV – Соколівська громада.

2021 02 16 1SpZyma2021 02 16 2SpZyma2021 02 16 4SpZyma

Захід організовано Кіровоградським обласним центром фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» за підтримки управління молоді та спорту облдержадміністрації та Кіровоградського обласного центру туризму, краєзнавства та екскурсій учнівської молоді у співпраці з ініціатором будівництва льодової арени «Шайба» та Олександрійською міською територіальною громадою.

2021 02 16 7SpZyma2021 02 16 6SpZyma

Поширюйте

Коментуйте