файно

Спорт

Кропивничанка перемогла на аматорському Одеському марафоні (ФОТО)

. 811

II Одеський марафон «Самоперевершення», в якому взяла участь команда Кропивницького бігового клубу KroRunClub відбувся 21 березня.

20210321 krorunclub 2

Його переможницею стала Олександра Морозова на марафонській дистанції (42,195 м) з часом 3 год 41 хв 17 сек. Спочатку вона посіла друге місце, однак за кілька днів після уточнень організаторів, виявилося, що кропивничанка посіла перше місце.
Олександра неодноразово перемагала у Кропивницьому на Krop Half Marathon, Krop River Trail та ставала призеркою на забігах в інших регіонах України.
- Я рада, що вижила на цьому дуже складному маршруті з великою кількістю гірок. Гарна організація, злагоджена робота волонтерів, приємно, що була підтримка на трасі. Спеціально до марафону не готувалась, але попередній досвід забігів і тренувань дозволив показати чудовий результат, - прокоментувала свій виступ  переможниця.

20210321 krorunclub 1

20210321 krorunclub

Переважно наші бігуни-аматори випробовували свої сили на дистанції 10 км. Бігове містечко і старт були розташовані на березі Чорного моря. Сам маршрут був прокладений по Трасі здоров'я.
KroRunClub вже не вперше відвідує забіги в Одесі.

- Приємно, що кропивничан вже впізнають та вітають, - розповіла Олена Міхальова.

Бігуни відзначили гарний рівень організації, покращення маршруту, привітність волонтерів, гарну медаль фінішера, просторе місце старту-фінішу з виглядом на море.

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама