Спорт

В льотній академії провели чемпіонат області зі спортивного туризму (ФОТО)

. 1079

28 березня на базі Льотної академії Національного авіаційного університету відбувся чемпіонат області зі спортивного туризму.

20210327 dlau1

Це змагання з індивідуальної туристської техніки в закритих приміщеннях, які проводяться окремо серед юнаків і дівчат, та у командному заліку.
Близько 50 учасників, 14 команд з Кропивницького, Побужжя, Помічної, Новгородки, Знам’янського району взяли участь у змаганнях.
Дистанція змагань складалася з тьох ділянок – кваліфікаційної, основної та фінальної. Ідея дистанції – від подолання простих перешкод до найскладніших. Перші дві частини дистанції відбулися на базі навчально-тренувального науково-дослідного центру пошуку та рятування. Учасники долали перешкоди за допомогою підвішеної мотузки (маятником), умовне болото по жердинах, спуск-підйом по вертикальним перилам, траверс скельної ділянки, навісну переправу, переправу по паралельних мотузках, демонстрували вміння в’язати туристські вузли. Найбільш вправні 12 чоловіків та 6 дівчат, які вклалися у визначений суддями контрольний час, виходили до фіналу.
Фінальна ділянка включала подолання етапів, пов’язаних з рятувальними роботами в туризмі. Учасник (учасниця) сам наводив крутопохилу переправу, здійснював підйом по вертикальним перилам, піднімав умовно потерпілого із тріщини, транспортував його по крутопохилій переправі, спускався сам.

20210327 dlau

Як відзначив головний суддя змагань, суддя міжнародної категорії, президент Кіровоградської обласної федерації спортивного туризму Олександр Колотуха, федерація з деяким авансом надала академії право проведення таких змагань – ще не всі туристські етапи можуть бути встановлені.
- Параметри залу достатні, а найголовніше – це бажання академії розвивати цей напрямок з точки зору розвитку навичок пошуку та рятування, можливостей спортивного туризму, скелелазіння, які й відіграли вирішальну роль. І дійсно змагання відбулися на високому спортивному рівні, дистанція відповідала четвертому класу змагань.

Переможцями змагань стали Євген Набок ыз кропивницького турклубу «Про Трек» серед чоловіків та Олена Цуркан з турклубу льотної академії «Крила мандрів» серед дівчат. В командному заліку перемогла команда Льотної академії в складі Миколи Олексина, Данила Назаренка та Олени Цуркан.

Цінні призи для нагородження переможців надала кропивницька фірма «Про Трек» (директор – Оолександр Бродовий).

20210327 dlau320210327 dlau2

Поширюйте

Коментуйте


Реклама