Спорт

Велоаматорів запрошують до участі в обласному заході

. 899

З 01 по 10 травня обласний центр фізичного здоров'я населення "Спорт для всіх" проводить захід для аматорів з велоспорту «Велорух заради здоров’я».

IMG 20210502 105613
Кращих визначатимуть у трьох номінаціях і трьох категоріях. 
Для участі у заході необхідно:
- вподобати подію «Велорух заради здоров’я» (https://fb.me/e/55nOJMdm5) на сторінці КОЦФЗН «Спорт для всіх» (https://www.facebook.com/sportforallkir) та зробити репост події на своїй сторінці.
- подолати певну дистанцію на велосипеді (вело прогулянка, поїздка на роботу, у справах, велопоходи тощо). До участі в Заході не допускаються заїзди на велотренажерах та велосимуляторах.
- зробити власне фото з велосипедом в день заїзду та скріншот з додатку Strava/Samsung health з маршрутом та подоланою відстанню або фото вело спідометра в день заїзду.
- створити пост у події  «Вело рух заради здоров’я» на сторінці КОЦФЗН «Спорт для всіх» з текстом: прізвище та ім’я, місце проживання (місто, територіальна громада), дата заїзду, кілометраж) та завантажити відповідні фото (своє та скріншот додатку). 
Захід особистий. Проводиться в трьох номінаціях, у трьох категоріях:
- діти до 15 років;
- чоловіки;
- жінки.
Учасник може брати участь в усіх номінаціях одночасно:
1. «Щоденні виїзди». Перемогу здобуває той учасник, який здійснив найбільше щоденних виїздів, та виконав умови Положення. За умови однакової кількості днів у двох і більше учасників, перевага надається тому, хто раніше виконав вимогу положення. Для категорії “діти” даної номінації наявність трекера не обов’язкова.
2. «Долання найбільшої дистанції за день». У цій номінації перемагає  учасник, який проїхав найбільший денний кілометраж за декаду. Якщо таких учасників буде двоє і більше, то перемогу здобуває той, хто зробив це раніше. Якщо і тоді переможця не буде визначено, то ці учасники ділять між собою місця.
3. «Долання найбільшої дистанції за декаду». 
Перемогу здобуває учасник, який в сумі проїхав більшу кількість кілометрів упродовж декади. Якщо учасників, які проїхали однакову дистанцію, буде двоє і більше, то перевагу отримує той, хто здійснив виїзди більшу кількість днів. Якщо і тоді переможця не буде визначено, то ці учасники ділять між собою певне місце.
Пости у мережі Фейсбук можна публікувати з 06:00 год. 01 травня до 
12:00 год. 11 травня 2021 року 
Переможці визначаються по опублікованим постам з фотографіями, які учасники Заходу оприлюднили у відповідний день декади, коли вони рухались на велосипеді, на сторінці КОЦФЗН «Спорт для всіх» у соціальній мережі «Фейсбук» (https://www.facebook.com/sportforallkir/) у події «Вело рух заради здоров’я» (https://fb.me/e/55nOJMdm5). Допускається публікація поста, не пізніше 12:00 год наступного дня.
Важливо! Один учасник – один пост. 
Детальні умови, висвітлення та хід Заходу будуть публікуватися на офіційній сторінці КОЦФЗН «Спорт для всіх» у соціальній мережі «Фейсбук» (https://www.facebook.com/sportforallkir/) у відповідній події «Велорух заради здоров’я». 
Переможці та призери Заходу в кожній номінації та категорії можуть бути нагороджені дипломами, медалями та заохочувальними призами від обласного центру фізичного здоров՚я населення «Спорт для всіх».

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама