Спорт

У Кропивницькому провели обласний чемпіонат з легкої атлетики пам’яті Володимира Іванця (ФОТО)

. 745

Більше 100 спортсменів Кіровоградської області взяли участь у чемпіонаті з легкої атлетики в Кропивницькому.

4252c6aef58d0e87
Про це повідомяє філія Суспільного телебачення.
Його організували в пам’ять про заслуженого тренера України Володимира Іванця. Він помер у 2006 році, у віці 63-х років.
Чемпіонат з легкої атлетики відбувся на стадіоні “Зірка”. Учасники змагалися у восьми видах спорту – біг на дистанцію 100, 400, 800, 1500 метрів, стрибки у довжину і висоту, метання списа і штовхання ядра.
Спортсмени, які брали участь в чемпіонаті, спочатку хвилиною мовчання вшанували Володимира Іванця.
Участь у змаганнях взяли спортсмени з п’яти міст області, розказав головний суддя Олександр Тесленко. “Знам’янка, Олександрія, Олександрівка, Мала Виска. Всі кропивницькі легкоатлети. Брали участь представники двох вікових груп: юнаки та дівчата 2004-2005 років народження – це старші і середні – 2006-2007 років народження”.
Юрій Штомпель – вихованець Володимира Іванця розповідає: тренувався у нього 6 років. “Щоб сказати, що це просто тренер – нічого не сказати, це тренер, батько, вчитель, людина з великої літери, ми дуже його поважаємо і пам’ятаємо”.
Товаришував з Володимиром Іванцем понад 20 років, розповідає заслужений тренер України Олег Соколовський. “Я після нього збірну Кіровоградської області очолював, коли він по контракту працював у Китаї. Він там мав призерів і чемпіонів Китаю”.
Це чотирнадцятий за рахунком чемпіонат, який щороку присвячують пам’яті Володимира Іванця.
b3836eed4c1b1bb7

Поширюйте

Коментуйте


Реклама