Спорт

У Кропивницькому визначили переможців обласного етапу змагань «Мама, тато, я – спортивна сім’я!» (ФОТО)

. 1450

Фінал обласного етапу Всеукраїнського фізкультурно-оздоровчого заходу «Мама, тато, я – спортивна сім’я!» відбувся у Кропивницькому 15 травня з нагоди Міжнародного дня сім'ї.

2021 05 15 SDV1

Позмагатися за звання найспортивнішої сім'ї на стадіоні факультету фізичного виховання ЦДПУ ім. Володимира Винниченка з'їхалися команди з 13 територіальних громад області: Бобринецької, Кропивницької, Знам'янської, Онуфріївської, Маловисківської, Смолінської, Великосеверинівської, Новоукраїнської, Первозванівської, Помічнянської, Заваллівської, Новоархангельської та Рівнянської.
Спортивні змагання, складалися з чотирьох комплексних естафет: флорбол, снайпери, смуга перешкод та сімейний стрибок,

Сім’ї проявили всі свої спортивні здібності, навички та вміння злагоджено працювати в команді. За результатами змагань впевнену перемогу здобула сім'я Заітових із Смолінської територіальної громади, ІІ місце виборола родина Федурко (Заваллівська ТГ), ІІІ - сім'я Мамалига (Новоархангельська ТГ).

2021 05 15 SDV22021 05 15 SDV4

Переможців та призерів нагороджено медалями, дипломами, пам’ятними подарунками та сертифікатами на відвідування атракціонів Дендропарку Кропивницького, а всі учасники отримали заохочувальні призи від організатора - обласного центру фізичного здоров’я населення «Спорт для всіх» та морозиво від меценату заходу – фірми «Ласка».
На переможців чекає участь у фіналі Всеукраїнського фестивалю «Мама, тато, я – спортивна сім’я!», який відбудеться влітку цього року в Києві.

Поширюйте

Коментуйте


Реклама