Спорт

У Кропивницькому відсвяткували олімпійський день (ФОТО)

. 880

Святкування Олімпійського дня відбулося у Кропивницькому сьогодні, 23 червня.

2021 06 23 OlDay

Саме сьогодні вся Олімпійська сім’я відзначає День народження Міжнародного олімпійського комітету. Україна та Кропивницький цього року проводили його 16 рік.

У рамках його відзначення відбувся масовий легкоатлетичний забіг, який починався з Фортечних валів. Його учасниками стали переважно вихованці спортивних шкіл обласного центру. На фініші у парку Перемоги відбулися урочисті заходи з нагоди відзначення Олімпійського дня.

Учасники взяли участь у всеукраїнському флешмобі «Руханка».
Також заступник голови обласної державної адміністрації Сергій Шеремет вручив відзнаки від обласної влади, а міський голова Андрій Райкович нагородив переможців міського конкурсу «Молода людина року».

ДОВІДКА: Олімпійський день проводиться щороку майже у 200 країнах світу і присвячується дню створення Міжнародного олімпійського комітету. Саме цього дня в 1894 році в Парижі, за ініціативи барона П’єра де Кубертена було створено Міжнародний олімпійський комітет (МОК). Нині ця організація є найбільшою і найповажнішою у світі спорту. До складу МОК входять понад 200 національних олімпійських комітетів. У 1967 році Міжнародний олімпійський комітет прийняв рішення: 23 червня вважати Міжнародним олімпійським днем. Минулого року через карантинні обмеження внаслідок пандемії коронавірусу його не проводили.

Олімпійський день – це нагода нагадати всім про одвічні ідеали, що лежать в основі олімпійського руху – про цінність миру та єдності, рівності і поваги один до одного. Це нагода ще раз наголосити про важливість занять спортом та вагоме значення здорового способу життя. І нині, під час протистояння масштабній пандемії, ці ідеали та цінності як ніколи актуальні.

2021 06 23 OlDay32021 06 23 OlDay4

Фото пресслужби Кропивницької міської ради

Поширюйте

Коментуйте


Реклама