Спорт

У Кропивницькому завершився кубок та гімназіада України зі спортивної гімнастики (ФОТО)

. 1624

Кубок України з окремих видів багатоборства з гімнастики спортивної та ІІІ літня Гімназіада України з гімнастики спортивної проводився у Кропивницькому 21-25 червня в стінах ОСДЮСШОР «Надія».

20210625 SG1

Яскравим виступом на кубку запам’яталася вихованка спортивної школи

Вікторія Іваненко, яка загалом здобула чотири нагороди. Наша землячка стала чемпіонкою на вільних вправах, у стрибку, на брусах посіла друге місце, у кваліфікаційних змаганнях також стала другою.
Софія Шаповалова у вправах на колоді та кваліфікаційних змаганнях виборола бронзову медаль.

Микола Синюхін переміг у вільних вправах, Олександр Матвєєв двічі ставав третім - у вільних вправах і на брусах. Іван Притуленко в кваліфікаційних змаганнях посів третє місце.

20210625 SG2

На ІІІ літній Гімназіаді України вихованці-спортсмени ОСДЮСШОР «Надія» жіноча команда Кіровоградської області виборола «срібло» (Анастасія Задворна, Дар’я Чебанова, Анна Крокодиленко, Анна Копица, Софія Матюшенко).
Задворна Анастасія у вправах на колоді посіла третє місце. Таке ж призове місце у вільних вправах завоювала Анна Копица.
у загальнокомандному заліку команда Кіровоградської області посіла четверте.

20210625 SG3

До Кубку України спортсменів готували тренери-викладачі: Андрій Береговий, Інна Поповкіна, Юрій Давидов, Наталія Давидова, Ольга Костанді, Василь Маєвський і Геннадій Сартинський.
Гімнасток, які вдало виступили на гімназіаді, готували тенери-викладачі Олена Мащенко, Світлана Скрипчук, Світлана Куценко, Геннадій Савельєв, Наталія Кришня та Наталія Галімська.

 

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама