Спорт

У Кропивницькому провели мініфутбольний турнір пам'яті загиблого в АТО героя (ФОТО)

. 1347

Другий турнір з мініфутболу, присвячений пам'яті спецпризначенця Олександра Кондакова, який загинув у зоні АТО, провели у Кропивницькому 26 червня.. 

Kondakov2 1536x1016
На сучасному майданчику у дворі по вул. Героїв України, де виріс захисник новітньої російсько-української війни, зібралися чотири команди, щоб вшанувати його пам'ять  - "3 полк", "Друзі Кондакова", "Кущівка" та "Січ".
«Я особисто знав Олександра. З ним ми грали в одній команді під керівництвом тренера Євгена Дзюбіна та з багатьма хлопцями, які сьогодні грають у команді «Друзі», - розповів "Гречці" співорганізатор турніру Юрій Митрофаненко. - Олександр Кондаков на футбольному полі відзначався наполегливістю, дуже любив футбол, старався, боровся, тому для мене не було дивиною, що він погодився виконувати дуже ризиковані операції під час війни, яку розв’язала ерефія. У школі був живим, щирим, нормальним учнем, не був підлим. Такі турніри в пам'ять про наших героїв у новітній російсько-українській війні нам обов’язково  потрібні. На початок війни гравцям команди «Січ», яка бере участь у цьому турнірі, було по 10 років.  Як доводить мій досвід спілкування з молоддю, вони вже мало знають про ті події. Такими турнірами ми нагадуємо та пояснюємо їм, що це дуже важлива сторінка в історії України, її ні в якому разі не варто забувати. І заради того, щоб наші земляки жили під мирним небом, грали у футбол, навчалися - такі хлопці як Олександр, віддав своє життя у віці 22 років. Тому гасло нашого турніру «Вони живі, доки ми про них памятаємо».
Kondakov4 1536x935
Регламент передбачав ігри за коловою системою у два тайми по 10 хвилин. 
У вирішальному матчі зійшлися футболісти-спецпризначенці та друзі, з якими полеглий герой тренувався і грав у футбол. Обидві команди здобули по дві перемоги, тому долю першого місця вони визначили між собою. Результатом напруженої та безкомпромісрої боротьби стала нічия 2:2, тож доля переможця другого турніру вирішувалася за додатковими показниками. Тут краща статистика була у "Друзів Кондакова", які й отримали кубок переможців. 
Гравці "Кущівки" та "Січі" боролися між собою за третє місце. Юні футболісти-січовики зуміли реалізувати свої моменти та перемогти з рахунком 3:1.
"Турнір я вирішив підтримати та організував, тому що знаю особисто батьків Олександра. Сам служив у третьому полку, дуже шаную наших захисників, тому минулого року виступив одним із його організаторів, - зазначив Олександр Скляревський. - Цього року вирішив продовжити минулорічне починання: зв'язався з Юрієм Митрофаненком напередодні чергової річниці загибелі Олександра, що сталася 24 червня 2014 року. Тоді терористи збили військовий вертоліт під Карачуном, в якому був і Олександр. Разом зайнялися організаційними питаннями, запросили команди. У дворі, де ріс Олександр по вулиці Героїв України 26, минулого року відкрили чудовий сучасний майданчик і ми маємо можливість проводити змагання. Хочу сказати, що цей турнір буде традиційним, будемо його проводити щороку, хочемо розширити його масштаби. В наступному році зробимо вже перехідний кубок. Мені за честь, я пишаюся тим, що беру участь в організації цього турніру".
На завершення турніру команда-переможець отримала кубок, решта теж лишилася з подарунками. Окремо оргнізатори відзначили учасників за номінаціями: кращий воротар – Руслан Смішко («Січ»), кращий бомбардир – Ярослав Бирса («3 полк»), кращий гравець – Дмитро Косман («Друзі»). Окремо спонсор турніру Віктор Скляревський вручив м'яч, яким грали команди, батькам Олександра Кондакова. 
Партнером змагань виступила Кропивницька районна федерація футболу.
Kondakov5 1536x1024Kondakov9 1536x1024Kondakov10 1536x1152Kondakov11 1536x653

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама