Спорт

У Кропивницькому розпочався Всеукраїнський турнір з боксу (ФОТО)

. 731

У Кропивницькому розпочався Всеукраїнський турнір з боксу серед чоловіків пам'яті заслуженого тренера України Віктора Звєрєва.

b663510402b59163

Він був тренером молодіжної збірної України з боксу. Помер у 2015-му на 58 році. Серед учасників турніру – 84 боксери з 19 областей, повідомляє "Суспільне".

Відкриття турніру розпочали хвилиною мовчання. Віктор Звєрєв тренував молодіжну команду 20 років, розповів головний тренер збірної Кіровоградської області з боксу Віктор Саласенко. "У 1997 році його запросили сюди як старшого і одного з кращих спортсменів України. Він був призером чемпіонату Європи, для того, щоб підтримати кіровоградський бокс ( У 1997 році Кропивницький називався Кіровоградом – ред.), і надати можливість молодим тренерам працювати з ним. Ми почали отримувати гарні результати, почали боксери виїжджати за територію України, за кордон, перші вихованці потрапили на чемпіонат Європи під керівництвом Павловича".

cd99bac927549bf3

Заслужений тренер України Андрій Мальований з Черкас привіз на турнір 12 боксерів. "Як завжди, на цей турнір Черкаська область відправляє своїх найкращих спортсменів, майже всі приїхали майстри спорту, кандидати у майстри спорту. Цей турнір Всеукраїнський, я б хотів, щоб він переріс у міжнародний турнір, турнір класу "А".

На турнірі працюють 11 суддів міжнародної та Національної категорій. Дмитро Лазарєв тут вчетверте головним суддею. "Це дуже важливий турнір для наших спортсменів. Вони покращують свою майстерність, вчаться".

Переможці отримають звання майстрів спорту України у 10 вагових категоріях . Змагання триватимуть у Кропивницькому п'ять днів. Переможців визначать у суботу.

186cc087503e63df

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама