Спорт

У Новгородці визначили найспортивніших держслужбовців області (ФОТО)

. 833

Обласна спартакіада серед збірних команд державних службовців та посадових осіб місцевого самоврядування відбулася 10 липня в  Новгородці.

2021 07 12 derg3

У змаганнях брали участь вісім команд із Великосеверинівської, Голованівської, Долинської, Новгородківської, Онуфріївської, Кропивницької, Компаніївської територіальних громад та Голованівського району.

Учасники змагалися в п'яти видах спорту: тенісі настільному, шахах, шашках, міні-футболі та волейболі на вибір.
За результатами змагань в загальнокомандному заліку перемогу здобула команда Онуфріївської територіальної громади, ІІ місце у Голованівської громади, ІІІ місце посіла команда Кропивницької громади.

2021 07 12 derg42021 07 12 derg

У видах спорту місця розподілилися таким чином
Теніс настільний:
Жінки:
І місце - Матвєєнко Вікторія (Великосеверинівська ТГ);
ІІ місце - Фролова Анна (Компаніївська ТГ);
ІІІ місце - Акімова Ольга (Онуфріївська ТГ).
Чоловіки:
І місце - Курлюк Валентин (Онуфріївська ТГ);
ІІ місце - Скал Тимофій (Голованівська ТГ);
ІІІ місце - Салов Сергій (Великосеверинівська ТГ).
Командні:
І місце - Великосеверинівська ТГ;
ІІ місце - Онуфріївська ТГ;
ІІІ місце - Компаніївська ТГ.
Шахи:
Жінки:
І місце - Дорохіна Людмила (Кропивницька ТГ);
ІІ місце - Плужник Тетяна (Великосеверинівська ТГ);
ІІІ місце - Пахолюк Людмила (Голованівська ТГ).
Чоловіки:
І місце - Курбанов Юрій (Онуфріївська ТГ);
ІІ місце - Брюховецький Олександр (Кропивницька ТГ);
ІІІ місце - Біленько Анатолій (Долинська ТГ).
Командні:
І місце - Кропивницька ТГ;
ІІ місце - Онуфріївська ТГ;
ІІІ місце - Голованівська ТГ.
Шашки:
Жінки:
І місце - Гонтюк Наталія (Голованівська ТГ);
ІІ місце - Свіжевська Тетяна (Кропивницька ТГ);
ІІІ місце - Головенко Анастасія (Онуфріївська ТГ).
Чоловіки:
І місце - Говорун Ярослав (Голованівська ТГ);
ІІ місце - Колінчук Ігор (Голованівський район);
ІІІ місце - Якунін Сергій (Кропивницька ТГ).
Командні:
І місце - Голованівська ТГ;
ІІ місце - Кропивницька ТГ;
ІІІ місце - Онуфріївська ТГ.
Міні-футбол:
І місце - Долинська ТГ;
ІІ місце - Онуфріївська ТГ;
ІІІ місце - Компаніївська ТГ.
Волейбол:
І місце - Великосеверинівська ТГ;
ІІ місце - Голованівська ТГ;
ІІІ місце - Кропивницька ТГ.

2021 07 12 derg5

Поширюйте

Коментуйте


Реклама