Спорт

На Олімпійських іграх у Токіо не буде жодного спортсмена з Кіровоградщини

. 1168

Cтав відомий повний склад збірної України на Олімпійські ігри 2020, які пройдуть у Токіо. Ліцензію на участь у головних стартах чотириріччя не отримав жоден спортсмен Кіровоградської області. 

 

7e1a820 olympic

Претендентами були два легкоатлети, стрибуни у висоту Дмитро Яковенко та Олег Дорощук, однак у цьому виді нашу країну представлятиме Андрій Проценко.

Зазначимо, що у Токіо змагатимуться дві уродженки Кіровоградщини – легкоатлетка з Гайворона Яна Качур та Тетяна Мельник із Олександрівки, але вони виступатимуть за Київ. Спортсменки вже багато років живуть і тренуються у столиці.

Україну на Олімпіаді представлять 158 спортсменів, які змагатимуться у 26 видах спорту. 

Олімпійські ігри в Японії розпочнуться 23 липня і триватимуть до 8 серпня.

 

Збірна України на ОІ-2020

Бокс

Хижняк Олександр, Харциз Ярослав

Бадмінтон

Почтарьов Артем, Улітіна Марія

Боротьба (вільна)

Михайлов Василь, Хоцяновський Олександр

Боротьба (жіноча)

Лівач Оксана, Коляденко Ірина, Кіт Тетяна, Черкасова Алла, Белінська Алла

Боротьба (греко-римська)

Жан Беленюк

Важка атлетика

Деха Ірина, Конотоп Каміла

Велоспорт (маунтінбайк)

Беломоїна Яна

Велоспорт (трек)

Старикова Олена, Басова Любов

Велоспорт (шосе)

Будяк Анатолій, Кононенко Валерія

Веслування академічне

Хмара Ігор, Ковальов Станіслав

Веслування на байдарках і каное

Алтухов Павло, Вандюк Юрій, Янчук Дмитро, Лузан Людмила, Четверикова Анастасія, Повх Марія, Тодорова Анастасія, Кічасова-Скорик Марія, Кукліновська Людмила, Юрійчук Юлія

Гребний слалом

Ус Вікторія

Спортивна гімнастика

Радівілов Ігор, Пахнюк Петро, ​​Юденков Євген, Ковтун Ілля, Варінська Діана

Художня гімнастика

Вікторія Онопрієнко, Христина Погранічна, Анастасія Возняк, Єва Малащук, Маріола Бондарчук, Марія Височанська, Дар’я Дуда

Дзюдо

Артем Лесюк, Георгій Зантарая, Кеджау Ньябалі, Яків Хаммо, Дар’я Білодід, Єлизавета Каланіна, Анастасія Турчин

Карате

Серьогіна Аніта, Терлюга Анжеліка, Горуна Станіслав

Кінний спорт

Продан Олександр, Логутенкова Інна

Легка атлетика

Проценко Андрій, Піскунов Гліб, Кохан Михайло, Городиський Богдан-Іван, Нижник Микола, Сітковський Олександр, Забуженко Едуард, Лосєв Іван, Закальніцький Мар’ян, Банзерук Іван, Нестеренко Микита, Гаврилюк Михайло, Коваленко Назар, Мусієнко Ігор, Погорілко Олександр, Барабанов Микита, Даниленко Данило, Мазур Владислав, Смелік Сергій, Магучіх Ярослава, Левченко Юлія, Літанюк Валерій, Геращенко Ірина, Бех-Романчук Марина, Саладуха Ольга, Климець Ірина, Новожилова Ірина, Рижикова Анна, Ткачук Вікторія, Мельник Тетяна, Климюк Катерина, Бризгіна Анастасія, Прокоф’єва Євгенія, Михайлова Дар’я, Оляновська Людмила, Сахарук Марія, Кіліпко Марина, Голодна Ольга, Калюжна Вікторія, Шевчук Анна, Пироженко-Чорномаз Наталя, Семенова Наталія, Гладійчук Яна, Стребкова Наталя, Миколенко Марія, Логвиненко Аліна, Качур Яна

Плавання

Бухов Владислав, Кесиль Денис, Романчук Михайло, Трояновський Ігор, Фролов Сергій, Шевцов Сергій, Зевіна Дарина, Панчішко Христина

Синхронне плавання

Савчук Анастасія, Федина Марта, Яхно Єлизавета, Алексєєва Владислава, Алексєєва Марина, Сидоренко Ксенія, Резник Катерина, Шинкаренко Аліна, Гришко Вероніка

Стрільба з лука

Гунбін Олексій, Марченко Вероніка, Павлова Анастасія, Січенікова Лідія

Стрільба кульова

Коростильов Павло, Омельчук Олег, Царьков Олег, Куліш Сергій, Костевич Олена

Стрільба стендова

Ірина Маловічко

Стрибки на батуті

Микола Просторов

Стрибки у воду

Середа Олексій, Сербін Олег, Колодій Олег, Кесар Вікторія, Письменська Анна, Лискун Софія

Сучасне п’ятиборство

Павло Тимощенко

Теніс

Світоліна Еліна, Ястремська Даяна, Кіченок Людмила, Кіченок Надія

Триатлон

Єлістратова Юлія

Фехтування

Нікішин Богдан, Рейзлін Ігор, Свічкар Роман, Герей Анатолій, Харлан Ольга, Кривицька Олена

 

Поширюйте

Коментуйте


Реклама