Спорт

Уродженка Олександрівки не пройшла кваліфікацію на Олімпіаді-2020 у Токіо

 Автор: Євген Савранський. 1715

Учасниця Олімпійських ігор 2020 у Токіо, легкоатлетка Тетяна Мельник, не пройшла кваліфікацію на Олімпійських іграх 2020 року в бігу на 400 метрів.

2021 08 03 Melnyk1

Атлетці, яка починала свою спортивну кар’єру в Олександрівці, але вже багато років живе та виступає за місто Київ, не вдалося вийти до півфіналу змагань.

Українка бігла у третьому кваліфікаційному забігу та фінішувала останньою у забігу з часом 54:99, тож їй не вдалося потрапити до 24-х найкращих спортсменок.

Нагадаємо, Тетяна Мельник уже має досвід виступів на Олімпійських іграх. В Ріо-де-Жанейро 2016 року вона була дебютанткою і ще мало кому відомою спортсменкою. На тій Олімпіаді в складі естафетної четвірки вона посіла сьоме місце.

З того часу Мельник виступала на найбільших спортивних форумах не лише в складі естафети, а й безпосередньо з бігу на 400 метрів. Тетяна пропускала зимовий сезон через операцію. До літа, згідно з прогнозами, вона мала повністю відновитися.

- Цей рік був випробуванням для мене: хвороби, травми, операція, але я не падаю духом. Я стану сильнішою, міцнішою та наполегливішою. Дякую Всім за Вашу підтримку та віру в мене я вдячна кожному за Ваші повідомлення, - прокоментувала свій виступ Тетяна Мельник.

Поширюйте

Коментуйте